Chceme spojit síly s Monetou

8. 10. 2018

Dnes ráno naši akcionáři oznámili předběžnou dohodu ohledně transakce, která by měla vést ke spojení Air Bank, Monety Money Bank a českého a slovenského Home Creditu. Vznikla by tím přední česká banka s 2 miliony zákazníků. Tradičním bankám bychom dál konkurovali pod značkou Air Bank. Naši současní akcionáři by v ní drželi téměř čtvrtinový podíl a byli by tak jejím nejspíš největším akcionářem.

Proč chceme spojit síly s Monetou? Protože v tom vidíme obrovskou příležitost, jak přinášet ještě lepší a výhodnější služby ještě většímu počtu klientů.

Díky tomu byste u nás mohli využívat další nové služby, a to nejen pro sebe, ale i pro svou živnost nebo menší firmu. Služby bychom pro vás nejen rozšiřovali, ale mohli je dál i vylepšovat. Už jen proto, že víc hlav víc ví. Díky větší velikosti bychom navíc měli lepší pozici i při vyjednávání různých dalších výhod pro vás. Získali byste také přístup k třetí nejrozsáhlejší síti 237 poboček a 1005 vlastních bankomatů.

Příležitostí vidíme ještě víc, spoustu věcí ale teprve budeme muset vymyslet. Ostatně jsme teprve na začátku. Uzavření celé této transakce se předpokládá až v půlce příštího roku. Celkově se ale na to už teď hodně těšíme. Můžeme díky tomu společně vytvořit něco ještě lepšího, než by dokázala každá společnost zvlášť.

A těšit se můžete i vy. Rozhodně se totiž nic nemění na tom, že dál budeme chtít být bankou, kterou můžete mít rádi.

Vaše Air Bank

Zpět na novinky