Proč se chceme spojit s Monetou a co to přinese vám

20. 12. 2021

Už nějakou dobu probíhají diskuse s Monetou Money Bank s cílem vytvořit společně silnou banku s 2,5 milionu klientů, která by ještě lépe mohla měnit bankovní trh v Česku. Tento záměr dnes odsouhlasili akcionáři Monety.

V tuto chvíli se tím pro vás nic nemění, ale chtěli jsme vám o tom dát vědět. Věříme totiž, že se tím pro vás staneme ještě lepší bankou.

  • Zaprvé věříme, že i naše současné služby budou postupně ještě lepší. Spojení sil nám totiž dává jedinečnou příležitost propojit to nejlepší z obou bank, aby mohlo vzniknout to nejlepší také pro klienty.
  • Za další díky tomu, že budeme větší, pro nás bude snazší nabízet vám ještě výhodnější podmínky našich produktů a služeb.
  • Navíc se rozšíří také naše fyzická dostupnost. Nejenže nás nadále budete moci využívat stejně jako dnes online na dálku, ale nově vám budeme blíž i prostřednictvím ještě větší sítě téměř dvou set poboček a více než devíti set bankomatů.
  • A v neposlední řadě získáte mnohem rychleji přístup k dalším službám, které dnes ještě nenabízíme, a to jak pro sebe nebo svou rodinu, tak i živnost nebo menší firmu.

Příležitostí před sebou vidíme celou řadu, ale konkrétní změny budeme moci začít vymýšlet a představovat vám je teprve ve chvíli, kdy záměr schválí i příslušné regulatorní instituce.

Co už ale nyní víme, je to, že i v budoucnu chceme být bankou, kterou můžete mít rádi. Budeme proto dál pokračovat v tom, za co nás klienti oceňují už dnes — tedy vytvářet skvělou zákaznickou zkušenost a novinky, které posouvají dopředu celý bankovní trh v Česku.

Vaše Air Bank

Zpět na novinky