I do práce můžete chodit rádi

Hledáme posilu do týmu součinnosti

Jsme tým pečlivých a komunikativních lidí, který je součástí oddělení klientských procesů. Pečlivost a komunikace je pro nás stěžejní, protože naším úkolem je být k dispozici externím subjektům jako je Policie nebo státní zastupitelství. Abychom všechno zvládali včas a dobře, potřebujeme k sobě parťáka, který se nenechá jen tak něčím zaskočit, nebojí se práce ani výzev a hraje kolektivní fair-play.

Co bude vaše zodpovědnost:

Připravujete podklady pro zpracování součinností (stahování smluv, výpisů z účtů, kamerových záznamů, dokladů klientů a dalších dokumentů ze systémů). Vypracováváte odpovědi na žádosti externích subjektů v rámci trestního řízení (Policie ČR, státní zastupitelství, Národní bezpečnostní úřad). Pracujete s bankovními systémy (OBS, AMG a náš „chytrý“ Excel Soník).

Bez čeho se neobejdeme:

Jste (ne) snesitelně organizovaný/á a ve všem máte pořádek a systém. Je vám vlastní osobní odpovědnost, aktivní a samostatný přístup k řešení problémů. Máte minimálně maturitní vysvědčení. Bez toho nejde vykonávat práci v bance. Jste čistí jako lilie. Policie ani finanční úřad se po vás neshání.

Jak probíhá výběrko?

Nepotrpíme si na dlouhá výběrová řízení. Nejprve pár věcí probereme po telefonu a pak se potkáme na online nebo osobním setkání. Těšíme se na vás. Markéta, Gábi a celá Air Bank a Zonky

Všechny volné poziceMám zájem

Sdílejte pozici

Máte talent, ale svou pozici jste u nás nenašli?

Zajímá nás každý, kdo nás dokáže posunout v bankovním světě dál.

Napište nám

Hledáme lidi, kteří chtějí změnit svět

Co vám nabízíme