I do práce můžete chodit rádi

Nový kolega/kolegyně na TRNkách (Back office)

Jsme parta desíti dobrou náladou hýřících lidí. Náš kolega Mira se rozhodl udělat kariéru v oblasti investic a tak hledáme parťáka/parťačku, kolegu/kolegyni a kamaráda/kamarádku v jedné osobě, který/á nás doplní a přinese zase něco nového.

Jak si Tě představujeme?

  • Rozhodně bys měl/a mít rád/a ve věcech pořádek a být fanda pravidel, protože budeš pečovat o naše účty a peníze klientů i banky.
  • S tím jde ruku v ruce schopnost přemýšlet v souvislostech, samozřejmostí je pečlivost, samostatnost, odvaha a chuť přicházet s novými nápady.
  • Zároveň bychom chtěli, abys byl/a pozorný/á a tak trošku hnidopich.
  • Zkrátka a dobře nebát se ve věcech šťourat, dokud prostě nebudeš mít jasno co, jak a proč se stalo.
  • Jo, a trochu analytického myšlení se Ti bude taky hodit. Kromě našich představ musíš mít minimálně maturitní vysvědčení a být čistý/á jako lilie (jediným dluhem je pozvání kamaráda na pivo).

Jak to u nás probíhá?

U nás v týmu, kterému se říká TRNky, se staráme o TRaNsakce. Prostě je to u nás hodně o zadávání a autorizování plateb všemi směry. Máme na starosti i inventury, ale neboj, má dáti/dal nepotřebuješ, protože pokud chceš, všechno Tě rádi naučíme.

Co získáš?

Hlavně dobrou partu lidí okolo sebe, kde vládne selský rozum a pohoda. Taky se naučíš kupu nových a zajímavých věcí. Potkáváme se každý pracovní den na 8 hodin, a to buďto v Brně na Nových sadech, nebo v online prostoru, když makáme z domu. Takže pokud se rád/a učíš novým věcem, jsi spolehlivý/á a máš rád/a dobrou náladu, tak se na Tebe budeme těšit. Jo, a bude fajn, když se s námi budeš chtít domluvit na nástupu co nejdříve.

Osobní vzkaz od manažera Martina:

„Už teď se těším na spolupráci s novou kolegyní nebo kolegou. Nehledám supermana, který je bez chyb (takový není nikdo), hledám člověka, který chce sebe a věci kolem sebe zlepšovat, má chuť se naučit něco nového, nebojí se výzev a málokdy ztratí úsměv z tváře. Budu rád, když se potkáme na pohovoru a řekneme si víc.“ Martin s týmem a celá Air Bank

Všechny volné poziceMám zájem

Sdílejte pozici

Máte talent, ale svou pozici jste u nás nenašli?

Zajímá nás každý, kdo nás dokáže posunout v bankovním světě dál.
Napište nám

Hledáme lidi, kteří chtějí změnit svět

Co vám nabízíme