I do práce můžete chodit rádi

Ověřovací detektiv

Tým našich detektivů z Ověřování hledá nového člena nebo členku, který bude pečlivý, komunikativní a lehko se skamarádí s každou novou aplikací.

Co děláme?

Jsme tak trochu hnidopichové a kontroloři, protože po telefonu ověřujeme, zda jsou údaje od klientů pravdivé a po věcné stránce správné.

Také analyzujeme výpisy z účtů a potvrzení o výších příjmu. Do našich chytrých bankovních systémů pak zaznamenáváme vše, co jsme zjistili.

Koho rádi přivítáme?

Základem správného detektiva je čistý trestní rejstřík a maturita. Vaším plusem bude, pokud už jste někdy dělal/a administrativní práci, při které jste občas mluvil/a s lidmi po telefonu.

Navíc máme moc fajn šéfovou, která nás vždy vyslechne.

Toužíme po vás, vaše Air Bank.

Práce v Air Bank má smysl. Vidíte výsledky své práce. Tým vám pomůže, kdykoliv budete potřebovat. I na vás bude, co u nás klient zažije a jestli bude mít Air Bank rád. Boříme představy o neosobním bankovnictví, posouváme hranice a jen tak se nezastavíme.

Zaujalo Vás to? Napište mi a přijďte si s námi popovídat.

„V Air Bank jsem začala pracovat brigádně při studiu. Líbilo se mi, že ke mně přistupovali úplně stejně jako k zaměstnancům na hlavní pracovní poměr. Zapojovali mě do všech možných projektů a zajímali se o můj rozvoj. Jsem šťastná, že zde můžu pracovat i po dokončení školy, protože se mi tu líbí čím dál víc. Nejen banku, ale i práci v bance můžete mít rádi :-).“

Zuzana Urubčíková, hledačka nových kolegů a organizátorka rozvojových aktivit

Sdílejte pozici