I do práce můžete chodit rádi

Procesní guru do Brna

Náš kolega Michal se rozhodl udělat krok ve svém profesním životě, a proto hledáme nového kolegu nebo kolegyni, který nám pomůže se rozvojem hypotečního procesu u nás v bance.

Co takový specialista hypotečního procesu vlastně dělá?

  • Dbá na to, aby náš schvalovací proces běžel jako švýcarské hodinky (rychle, bezchybně… a taky tiše — nejlépe tedy automaticky)
  • Iniciuje změny v procesu schvalování naší hypotéky — zná základní principy pro posouzení úvěruschopnosti, ale i ocenění nemovitosti a hledá oblasti, které je možné vylepšit a zrychlit
  • Lační po každém návrhu na vylepšení — chytne se ho, nepustí ho a hlavně jej uskuteční Badá v datech — ověřuje si své nápady a testuje, zda jeho teorie potvrzuje i realita Je mistrem detailu — dbá, aby vše bylo pintlich — vymyšleno, popsáno i zrealizováno

Jak si vás představujeme?

  • Jste mistr činu a rádi děláte krok, nebo dokonce skok, navíc
  • máte ukončené vysokoškolské vzdělání a s hypotékou jste se setkal/a i jinak jako klient
  • Nebojíte se samostatnosti a za svojí prací si stojíte
  • Dokážete řídit změnu a dotáhnout ji do konce
  • Rádi a rychle se učíte, zkoumáte svět kolem sebe a hledáte v něm zákonitosti

Pár slov od vašeho budoucího šéfa Michala Matouška: Na moji srdeční pozici hledám šikovného kolegu nebo kolegyni, jenž pomůžou zdokonalovat procesy rozhodující o tom, komu hypotéku dáme a kdo si u nás naopak ani neškrtne. Hledáme věčného optimistu, který se dokáže na věci podívat s nadhledem, dokáže si dát dohromady všechny souvislosti, nebojí se komunikovat s lidmi a umí rychle reagovat na změny. Pojďte s námi tvořit nejlepší hypotéku pro naše klienty!

S kým se potkáte v rámci rozhovorů o práci u nás?

S Michalem Matouškem — vaším případným nadřízeným, který šéfuje týmu oceňování nemovitostí a hypotečnímu procesu. A v neposlední řadě se mnou — Gabrielou Sakálovou — náborářkou z divize Péče o zaměstnance. Já vám budu volat, abychom se domluvili, jak to celé bude probíhat. Pokud jste dočetli až sem a máte pocit, že hledáme Supermana, tak se nebojte. Jsme lidé, kteří si nebojí vyhrnout rukávy a naučit vás vše co je potřeba.

Všechny volné poziceMám zájem

Sdílejte pozici

Máte talent, ale svou pozici jste u nás nenašli?

Zajímá nás každý, kdo nás dokáže posunout v bankovním světě dál.
Napište nám

Hledáme lidi, kteří chtějí změnit svět

Co vám nabízíme