I do práce můžete chodit rádi

Specialista/ka správy klientských účtů

Na správě klientských účtů jsme skvělý tým, který potřebuje doplnit stav po kolegyni, která se teď bude věnovat rodičovským povinnostem. Rádi bychom prázdnou židli obsadili dřív, než stihne vychladnout. Hledáme právě vás?

A co vlastně náš tým dělá?

Řešíme exekuce… Tak a je to venku. Nezalekli jste se, ještě čtete? Tak to je dobře, protože není důvod se bát. Úkolem našeho týmu je poskytnout podporu exekutorům tak, aby bylo vše nastaveno správně. Zároveň ale hledáme cesty, jak situaci co nejvíc usnadnit klientovi. Klientovi pomůžeme zorientovat se v celé situaci, dáme mu tipy, jak ji co nejrychleji vyřešit, případně mu pomůžeme dostat se k penězům, na které má nárok.

Co u nás budete dělat vy?

V rámci dne se setkáte s různými činnostmi. Začnete administrativní prací, takže hlavně zpracovávání elektronických dokumentů a jejich zadávání do našeho systému. Určitě se vám bude hodit pečlivost a pozornost. V průběhu dne se přesunete k individuálním požadavkům klientů. Tady využijete schopnost zorientovat se v různých počítačových programech (interní aplikace i Excel), najít si potřebné informace a vypočítat správnou částku, se kterou budete pracovat dál. Také budeme rádi, pokud se nebojíte sluchátka. Občas v dokumentech není vše úplně srozumitelné, a pak je nejlepší na úřad rovnou zavolat. A nebo klientovi.

Přes co nejede vlak?

  • Jste čistý/á jako lilie. Nikdy jste nebyl/a trestaný/á, policie se po vás neshání.
  • Nemáte zpoždění ve splácení svých závazků. Jediné, co možná dlužíte, je pozvání kamarádovi na kafe.
  • Doma se vám práší minimálně na maturitní vysvědčení.

Zaujalo vás to? Napište nám a přijďte si s námi popovídat.

Tešíme se na vás!

Ondřej Novák (šéf týmu), Gabriela Sakálová (Péče o zaměstnance)

Všechny volné poziceMám zájem

Sdílejte pozici

Máte talent, ale svou pozici jste u nás nenašli?

Zajímá nás každý, kdo nás dokáže posunout v bankovním světě dál.
Napište nám

Hledáme lidi, kteří chtějí změnit svět

Co vám nabízíme