I do práce můžete chodit rádi

Usměvavý/á bankéř/ka do Liberce

„Jmenuji se Zuzka a vedu pobočku v Liberci v Pražské ulici. Mám tým plný skvělých lidí, jsme každý jiný, zároveň se ale báječně doplňujeme. Nyní mám možnost naší partu rozšířit. Týmovost je jedna z věcí, která je nedílnou součástí naší práce a kultury. Rádi se sejdeme i mimo pobočku, třeba na bowling nebo dobrou večeři. Máme rádi legraci, ale také umíme pořádně vzít za práci.“

Hledáme týmového hráče

Rádi bychom mezi sebou přivítali stejně zaměřeného nováčka. Nemusíte se bát, že jste v bankovnictví nepracoval/a, my Vás všechno co známe, naučíme. Jediné, bez čeho se neobejdeme je:

  • maturitní vysvědčení;
  • čistý trestní rejstřík.

Co Vás u nás čeká?

Někdy máme s klientem schůzku 10 minut a v dalším případě třeba hodinu. Individuální přístup je pro nás stěžejní. Klientům radíme s běžným účtem, mobilní aplikací, půjčkami nebo třeba fungováním s naší kartou v zahraničí. Rozhodně se u nás nebudete nudit.

Co za to nabízíme?

Můžeme se pochlubit prvotřídním adaptačním procesem, díky kterému budou začátky mnohem příjemnější. Jednáme spolu na rovinu, ceníme si týmové spolupráce a očekáváme plné nasazení.

Stravenky, multisportka anebo slevy u smluvních společností bereme jako samozřejmost.

A je toho mnohem více, stačí se na osobním setkání zeptat.

Teď už je to na Vás

Pokud ještě stále čtete, tak to vypadá, že jsme Vás zaujali. Zašlete nám Váš strukturovaný životopis a už jen počkejte, než se Vám ozve Šárka z Péče. Společně si popovídáte blíže o nabízené pozici. Následně Vás pozve na osobní pohovor nebo AC, kde se setkáte s lidmi, co do práce chodí skutečně rádi.

Těšíme se na Vás!

Zuzka a Šárka

Sdílejte pozici