Air Bank se dařilo: Nejlepší aplikace, odpovědná půjčka i nejatraktivnější zaměstnavatel

Říká se, že neštěstí nechodí nikdy samo. My říkáme, že u nás to stejné platí i pro radost. Tu nám udělalo hned několik ocenění, která jsme za poslední období získali.

Půjčujeme odpovědně a odborníci si toho cení

Protože si na zodpovědném přístupu v půjčování peněz zakládáme, máme radost, že se můžeme pyšnit zařazením do čela žebříčku Indexu odpovědného úvěrování mezi malými půjčkami. Organizace Člověk v tísni se v červnu letošního roku v tomto indexu tentokrát zaměřila na úvěry do 10 tisíc korun, u kterých hodnotila, kolik taková půjčka klienta ve výsledku stojí. Porovnávaly se ale nejen náklady, ale i transparentnost informací nebo klientská vstřícnost.

Odpovědné půjčování samozřejmě prosazujeme u všech našich půjček, ať už jsou „malé“, nebo „větší“. Proto Air Bank dlouhodobě obhajuje prvenství také ve druhém Indexu odpovědného úvěrování, který už hodnotí půjčky vyšší než 50 tisíc korun. První místo máme za rok 2017, 2018, 2019, 2020 i za zatím poslední vyhlášení v roce 2021.

Nejlepší mobilní aplikace, půjčka, ale i ocenění za běžný účet

Když to cinkne jednou, máme radost. Když to ale cinkne hned třikrát, to už je slávy. Do sbírky jsme si připsali ocenění za nejlepší mobilní aplikaci a nejlepší půjčku a bronzovou pozici za běžný účet v soutěži Zlatá koruna, která oceňuje finanční produkty.

I práci můžete mít rádi

A do třetice všeho dobrého. Kdyby Češi měli říci, u kterého zaměstnavatele by nejradši pracovali, ze všech bank a pojišťoven by si vybrali právě nás. Už počtvrté v řadě jsme se v průzkumu agentury Randstad Czech Republic stali nejatraktivnějším zaměstnavatelem v našem oboru. Brány jsou u nás otevřeny, stačí se podívat na naše stránky a vybrat si nejatraktivnější nabídku.

Tímto za každé ocenění a pochvaly děkujeme.

Vaše Air Bank

Zpět na novinky