Pojďte tvořit banku, kterou můžete mít rádi

Měníme bankovnictví a jsme na to hrdí. Proto přitahujeme lidi, kteří chtějí víc než teplé místo, nebojí se změn a výzev. Věříme, že banka může být lidem ještě bližší, jednodušší i zábavnější. Co vy na to?

id esse laboris

Podívejte se, do čeho jdete

Než se člověk někam nastěhuje, měl by omrknout místo a poznat své sousedy. Podívejte se, jak vypadá práce některých z nás. Co se jim na práci u nás nejvíc líbí? S čím k nám přišli a co u nás našli?

volné pozice

Jaká je naše DNA, v čem se odlišujeme a proč o tom mluvíme

Svým klientům vždycky narovinu říkáme, jak se věci mají. Víme, jak jsou pro nás důležití. Stejně důležití jsou pro nás všichni, kdo u nás pracují. Jen díky našemu týmu můžeme dělat, co děláme. Proto vám říkáme, jací jsme, abychom vás pak nezklamali. Zaměřujeme se hlavně na těchto 5 oblastí. Hmotné a peněžní výhody všeho druhu tady nezdůrazňujeme. Ne proto, že byste u nás nic takového nenašli. Ale prostě jsou věci, které považujeme za ještě důležitější.

V AIR BANK CHCEME LIDI, NE ZDROJE

Neholdujeme politikaření, nikdo si nehraje na nedostupného. Máme relativně málo byrokracie a rádi spolu trávíme čas. Na rodinném dni, našich legendárních vánočních večírcích, oslavách velikých i drobných úspěchů nebo na teambuildingu.

ZÁLEŽÍ NÁM NA TOM, ABY VŠICHNI V AIR BANK ROZUMĚLI TOMU, CO A PROČ DĚLÁME

S klienty i mezi sebou mluvíme otevřeně. O svých plánech dáváme schválně vědět s předstihem. Jdeme přitom do detailu, který jinde nezažijete. Na měsíčním setkání celé firmy Tržišti novinek, v zápisech z porad vedení i v přístupu náčelníků, kteří pracují denně mezi vámi.

MÁME ODVAHU A CHUŤ MĚNIT VĚCI

Jít do neprozkoumaných řešení chce odvahu. U nás zkoušíme, nehazardujeme. Máme dlouhodobé plány, ale taky se umíme přizpůsobit změnám, a dělat tak vždy správné věci. Pro snadnější zvládání změn vytváříme příhodné podmínky. Když to jde, neurčujeme třeba pracovní dobu ani místo.

PODPORUJEME VŠECHNY, KDO NA SOBĚ CHTĚJÍ PRACOVAT

Neplýtváme energií na obecná školení. Zaměřujeme se na individuální aktivity. Neděláme přitom rozdíly v tom, kdo si co může vyzkoušet. Třeba koučovací kávičky, manažerské mistrovství nebo inspirativní snídaně. Zároveň nechceme nahrazovat školu, a tak se třeba nepouštíme do výuky cizích jazyků.

ŽIJEME HODNOTAMI

Občas si někdo myslí, že je to u nás o množství nejrůznějších novinek, ale ve skutečnosti trh daleko více měníme svým přístupem. Ten charakterizují naše hodnoty — JEDNODUCHOST, ODVAHA, PRAVDIVOST a PŘÁTELSTVÍ.

Chápeme, že život není jen práce, i když nás živí

I proto nám záleží na tom, aby se všem v Air Bank pracovalo co nejlépe. Na centrálách v Praze a Brně tak můžete občas pracovat, odkud chcete. A na pobočkách jsme zkrátili pracovní dobu tak, aby zbylo více času na rodinu a život po práci. Na těch, které máme otevřené jen do pátku nebo soboty, je to 37,5 hodiny týdně. A pokud mají pobočky otevřeno celý týden, pak dokonce jen 35 hodin. Kromě 5 týdnů dovolené tím získáte 15 až 32 dní volna v roce navíc.

Právě teď k nám můžete nastoupit

Koho hledáme
Obor
Kde to bude
Chci rozvíjet svůj talent v Air Bank
Podle vašeho talentu
Napište nám
🌟 Přidej se k nám do týmu Specialistů Kontaktního Centra! 🌟
Kontaktní centrum
Jihomoravský kraj
Kontaktní centrum
Jihomoravský kraj
Péče o zaměstnance
Hlavní město Praha
Marketing a PR
Hlavní město Praha
Péče o klienta
Hlavní město Praha
Právní a compliance
Hlavní město Praha
Řízení rizik
Hlavní město Praha
Péče o klienta
Jihomoravský kraj
Péče o klienta
Hlavní město Praha