O první bance, kterou můžete mít rádi

Chválit sami sebe je jednoduché a nic to nestojí. Poctivější je vysloužit si pochvalu od vás. Jsme rádi, že se nám to daří.

Na čem si zakládáme

Abychom drželi pořád stejný směr, řídíme se na své cestě čtyřmi hvězdami. Jejich jména jsou Jednoduchost, Odvaha, Pravdivost a Přátelskost.

Každý rok pořádný krok

2017
Bankomaty najdete už ve 100 českých, moravských a slezských městech. Zabydlely se u nás hypotéky a narodila se mobilní aplikace My Air, která vám přináší nové nápady.
2016
Stavíme nové bankomaty, ze kterých můžete vybírat bezkontaktně. Má nás rádo už půl milionu klientů. Je to ten nejcennější půlmilion, který máme.
2015
Nabízíme první hypotéku, která Vám pomáhá se splácením. Vymysleli jsme Šanon, který vám ulehčí s fakturami a účtenkami.
2014
Pečujeme o 300 000 klientů. Kromě nových zákazníků získáváme také různá ocenění, jakým je třeba titul Nejvstřícnější banka roku.
2013
Zavádíme úrok na běžném účtu, který vůbec není běžný. Vybrat peníze si u nás můžete i na více než 4 000 terminálech Sazky.
2012
Vytvořili jsme půjčku, která vás odměňuje za včasné splácení. Účet si u nás otevřelo už 50 000 odvážných.
2011
Dali jsme hlavy dohromady a otevřeli Air Bank, banku, která slouží vám, a ne vy jí.

Anonymní tým v Air Bank nehledejte

Za každým dobrým nápadem někdo je.

Členové naší základní sestavy

V čele Air Bank stojí tato parta lidí, kteří se umí smát nejen při focení. První úsměv zleva patří generálnímu řediteli Michalovi Strculovi. Vedle něj stojí další ředitelé: Ondřej Šňupárek - Vývoj IT, Jakub Petřina - Marketing, Veronika Horáková - Péče o zaměstnance, Luboš Berkovec - Řízení rizik a IT, Markéta Skotnicová - Interní audit, Finanční ředitel Pavel Pfauser, Andrea Zatloukalová - Právní a compliance a skupinu ředitelů uzavírá úplně vpravo Miroslav Sovják - Divize retailového bankovnictví.