Zeptejte se Anety

U nás nemusíte zdlouhavě čekat na spojení s operátorem. Naše virtuální asistentka Aneta vám ráda se vším pomůže. A to nonstop, 24 hodin denně 7 dní v týdnu.

jak se anety ptát
id esse laboris

Potřebujete zablokovat svoji kartu nebo účet?

Ztratili jste kartu nebo si myslíte, že se vás snaží napálit podvodníci, a rádi byste proto svou kartu nebo účet raději uzamkli? Zavolejte nám na číslo +420 547 134 134. Jde o linku vyhrazenou přímo pro tyto případy a rádi vám na ní pomůžeme ve dne v noci. Kartu i účet si ale podle našeho návodu můžete zamknout i sami. Je to jednoduché.

deserunt labore magna irure

Chcete se s námi spojit jinak?

Raději voláte nebo posíláte maily? Obojí můžete.

Chystáte se nám něco poslat?

Kam posílat dokumenty?

Air Bank a.s.
P. O. BOX 625
661 25 Brno 2

Sídlo společnosti Praha

Air Bank a.s.
Evropská 2690/17
160 00 Praha 6

Kanceláře Brno

Air Bank a.s. — Titanium, vchod C
Nové sady 996/25
602 00 Brno

Pokud nám potřebujete doložit nějaký dokument elektronicky, stačí ho přiložit do mailu a odeslat na doklady@airbank.cz. Jde to také zprávou z internetového bankovnictví nebo z mobilní aplikace My Air.

Pro úplnost dodáváme, že si možná budeme potřebovat ověřit údaje o vašem zaměstnání. V takovém případě zavoláme z čísla 547 134 140.

A co dělat, pokud jste našli slabinu v zabezpečení mobilní aplikace My Air, našeho webu nebo internetového bankovnictví? Napište nám prosím na bugreport@airbank.cz, připojte popis chyby a způsob, jak jste na ni přišli. Děkujeme a přejeme bezchybný den.

Marketing

Pokud s námi chcete probrat reklamu nebo jinou spolupráci, pošlete nám mail.

Abyste ale nepsali zbytečně, raději vás upozorníme, že v Air Bank děláme věci po našem. Třeba nevhazujeme letáky do schránek ani je nerozdáváme na ulici, abychom nakrmili nejbližší koš. Pobočky nezahlcujeme brožurkami, prospekty nebo plakáty. Tiskneme zkrátka co nejméně, abychom šetřili přírodu a byli zelení, jak to jen jde.

Venkovní reklamní plochy nám zajišťuje agentura Médea a o sponzoring se stará naše mateřská skupina PPF. Jestli pro nás ale máte něco úplně jiného, sem s tím. Rádi se na to podíváme, a když nás to zaujme, ozveme se.

Mailinfo@airbank.cz
Datová schránkau7sk5zf
Kód banky3030
BIC/SWIFTAIRACZPP