Chystáme zbrusu nové reklamy! Brzy vám je ukážeme

Air Bank

Před 12 lety jsme si dali za cíl být první bankou, kterou můžete mít rádi. Postupně jsme se podívali na různé oblasti, které lidé na bankách rádi neměli, a vylepšili je. A protože něco k vylepšení jsme nakonec našli všude, vyrostli jsme do banky s celou řadou služeb, od hypoték přes investice po podnikatelské účty. Dnes už vám tak dokážeme pomoci v mnoha životních fázích a potřebách okolo peněz, a to pořád jednoduše, férově a přátelsky. Vy jste naši snahu ocenili a díky vaší přízni jsme se z malé banky stali bankou, která už teď má přes milion klientů.

Naše mise nekončí

I když se na první dobrou může zdát, že jsme tím náš cíl splnili, my to vnímáme tak, že jsme s naší misí naopak teprve na začátku. Pomocí všech našich služeb a chytrých nástrojů teď chceme ještě více pomáhat lidem s tím, co u peněz považují za vůbec nejdůležitější: umět s nimi dobře pracovat a mít jich více.

Nový cíl, nové reklamy

Tento náš nový cíl doprovodíme i novou podobou reklam. Nechceme v nich totiž už ukazovat, v čem jsme jiní než ostatní banky. Chceme, aby byly o vás a o tom, jak vám můžeme jako banka usnadnit život. Současný styl reklam před bílým pozadím je nám v tomhle příliš těsný. Po 11 letech a obrovském množství epizod, které by už mohlo konkurovat některým nekonečným seriálům, se proto loučíme s „bílým světem“ a také s postavou Čního bankéře v podání herce Tomáše Jeřábka. Děkujeme, Tomáši! Popichovali jsme se s tebou neskutečně rádi. 😊

Na nových reklamách intenzivně pracujeme. Budou sice jiné, ale můžeme vás ujistit, že o smysl pro humor ani v nich nepřijdeme. 🙂 Sledujte nás a postupně vám o nich prozradíme více. (A pšššt, možná je tu na sítích uvidíte jako úplně první. 🤫)

Těšíme se nejen na nové reklamy, ale i na představení všech dalších novinek, které pro vás chystáme.

Vaše Air BankZpět na novinky