Čtvrtletní opáčko novinek v aplikaci My Air

Mobilní aplikace

Hlasová asistentka Aneta, SEPA platby nebo tmavý vzhled. Od začátku roku sice uběhlo jen pár měsíců, ale do aplikace My Air už se nám za tu dobu podařilo přidat hned několik dalších užitečných funkcí. Některé z nich byly podle reakcí na sociálních sítích doslova splněným přáním. Pojďme si ty hlavní připomenout.

Přešli jsme na temnou stranu síly

Jednou z funkcí, po které řada z vás doslova bažila, byl tmavý vzhled aplikace. A jak už víte, vaše přání je nám rozkazem. Po dubnové aktualizaci si tedy v aplikaci můžete „zhasnout“ a používat ji v tmavém režimu. Vaše oči to určitě ocení, obzvlášť večer.

Kdopak to mluví?

Virtuální asistentka Aneta vám přes chatovací okno na našem webu radí už od loňského léta. Aby vám ale byla kdykoliv po ruce, přestěhovala se letos i do aplikace. To ale není její jediná novinka. Aneta se pro mobily dokonce naučila mluvit. Svůj dotaz jí tak můžete nejen napsat, ale i namluvit a ona vám stejně tak řekne svou odpověď. Do hovoru se s ní můžete pustit ťuknutím na ikonku mikrofonu v hlavičce Chytrého přehledu.

SEPA platby v mobilu

Posílání peněz do zahraničí je v dnešním globálním světě čím dál běžnější. Abyste tedy kvůli odeslání SEPA platby nemuseli pokaždé do internetového bankovnictví, přidali jsme vám tuto možnost i do mobilní aplikace. Jak na to? Otevřete si menu a v kategorii Placení vyberte možnost SEPA platba. A jen pro úplnost, příchozí i odchozí SEPA platby u nás máte zdarma.

Výpisy z účtu pod palcem

Nejen kvůli odeslání SEPA platby už nemusíte do internetového bankovnictví a stačí vám aplikace. Stejně tak i výpisy z účtu si teď můžete stáhnout přímo z mobilu. Stačí si u vybraného účtu otevřít detailní nabídku, ve které už najdete položku s názvem Výpisy z účtu. Snadné jak facka. :-)

Šup sem, šup tam a další možnosti hned mám

Naším cílem je, abyste v aplikaci My Air našli všechno intuitivně a na pár ťuknutí. Proto se teď k nejčastěji používaným úkonům na účtu dostanete rovnou z Chytrého přehledu (třeba zrovna k oněm zmiňovaným výpisům). Stačí jen vybraným účtem potáhnout do strany. Šoupnutím doprava se hned dostanete ke zkopírování čísla účtu, šoupnutím doleva k nabídce s dalšími možnostmi. U iOS pro obojí stačí potažení doleva.

Kromě této pětice nových funkcí jsme od začátku roku do aplikace přidali řadu dalších. Třeba hypoteční kalkulačku, přehled o doplňkovém penzijním spoření nebo možnost do výpočtu příjmů a výdajů nezapočítávat převody mezi vlastními účty. Tím ale letos určitě nekončíme. Už teď pracujeme na několika menších i větších vylepšeních, ať je pro vás aplikace My Air pořád tím nejlepším parťákem při hospodaření s penězi.

Vaše Air Bank

Zpět na novinky