Dětská verze aplikace My Air je na světě

21. 7. 2020

Vaše děti teď můžou mít jako disponenti nejen svůj vlastní účet a kartu, ale už i vlastní bankovní aplikaci. Z mobilu se tak můžou kdykoliv podívat, kolik peněz jim z kapesného ještě zbývá, případně díky přehledu plateb hned zjistit, kam se jim kapesné rozkutálelo.

Tuto verzi aplikace My Air jsme ušili dětem na míru. Především jsme ji výrazně zjednodušili. Když si ji otevřou, ukáže se jim hned jednoduchý přehled, za co kde platily, kolik si kde vybíraly z bankomatu a kolik peněz jim na účtu ještě zbývá. Začnou si tak samy opravdu hospodařit. Vedle toho jsme dali aplikaci i hravější vzhled, ať je to vlastní hospodaření navíc i baví.

Nemusí si přitom stahovat žádnou speciální aplikaci. Na Google Play a App Store nic jako My Air Kids nenajdete. Prostě jim do mobilu nainstalujte úplně stejnou aplikaci My Air, jakou máte vy. Po jejím spárování s disponentem dítětem aplikace sama rozezná, že má zobrazit dětskou verzi.

Jestli jste své ratolesti vlastní účet ještě nezaložili, ale chtěli byste, na této stránce najdete návod, jak na to. Za zmínku určitě stojí, že disponentem může být dítě už od 10 let a kromě přístupu k účtu dostane i vlastní platební kartu. S obojím bude moci volně nakládat, ale protože vy jste majitel účtu, máte o tom absolutní přehled. Můžete tedy kdykoliv zasáhnout — buď dobrou radou, nebo třeba nastavením limitů pro denní útraty či výběry z bankomatů.

Tak ať se vašim dětem u nás líbí!

Vaše Air Bank

Zpět na novinky