Do Alp i k moři. Už brzy se s námi můžete pojistit také na cesty

Pojištění

Nedávno jsme vám říkali, že jednou z nových služeb, kterou chystáme, je cestovní pojištění. A protože se přiblížil den, kdy cestovko spustíme, můžeme vám už poodhalit, jak bude přibližně vypadat.

Za parťáka jsme si u této služby vybrali pojišťovnu Maxima. Společně pro vás pojištění připravujeme tak, abyste si ho mohli snadno a rychle zařídit a hlavně aby vás v zahraničí dostatečně ochránilo. Pojistit se zvládnete jednoduše sami ve svém internetovém bankovnictví. Samozřejmě se budete moct zastavit také na pobočce nebo nám zavolat a my vám se vším rádi pomůžeme. Cestovko bude mít své místo i v mobilní aplikaci, hned se spuštěním to ale ještě nebude.

Volbu toho, na co se chcete pojistit, necháme na vás. Jednoduše si naklikáte přesně to, co chcete mít na své cestě pojištěné. Ale když budete chtít, můžete si také vybrat některou z šablon, které jsme pro nejčastější typy zahraničních cest předpřipravili. Je to rychlé a pohodlné.

Ať už si pojištění naklikáte sami, nebo využijete některou z připravených šablon, na své cestě se vždycky budete moct spolehnout na tu nejlepší péči od asistenční služby AXA Assistance. Záleží nám totiž na tom, aby o vás bylo v zahraničí skvěle postaráno, od cest do Ameriky až třeba po Zanzibar. V Přehledu cen pojištění se můžete podívat, kolik bude pojištění stát.

Víc se o pojištění dozvíte ve chvíli, kdy bude připravené vám už začít pomáhat. Rádi bychom to stihli do hlavní sezóny alpských lyžovaček a zimních exotických oteplovaček. :-) Ještě tedy máte čas si všechno v klidu zabalit.

Vaše Air Bank

Zpět na novinky