Do My Air chystáme novou navigaci a přehlednější Odměny

20. 6. 2019

Letos jsme do aplikace přidali už celou řadu nových funkcí, jako fulltextové vyhledávání nebo náhledy na účty v cizích bankách. Nezapomínáme ale ani na vzhled aplikace a její pohodlné používání. Proto už brzy přineseme několik zlepšováků.

Jednou z chystaných změn je vytvoření nové, spodní navigace. Díky ní se rychle dostanete do všech hlavních sekcí apky, a navíc je budete mít pohodlně „na dosah palce“. :) To platí i pro vstup do hlavního menu, které se tam také přestěhuje.

Na zkrášlující proceduru se chystá také sekce Odměny. I ta se dočká nového menu, díky kterému pro vás bude ještě jednodušší si nabídky filtrovat. Na jedno ťuknutí si tak budete moct například zobrazit jen nabídky, které už máte zapnuté. Větší přehlednosti pomůže i rozdělení do sekcí a zobrazení nabídek vedle sebe, a ne pod sebou. Aneb konec nekonečným seznamům. A aby toho nebylo málo, nově vám také zvýrazníme ty nabídky, které budou brzy končit. To aby vám neutekla nějaká dobrá koupě.

Jak vidíte, práce na aplikaci My Air nikdy nespí, a v přípravě je i několik dalších novinek. O nich ale zase někdy příště. :)

Vaše Air Bank

Zpět na novinky

Kontaktujte nás

+420 515 202 202
Pobočky a bankomaty

O Air Bank

Sledujte nás

Mobilní bankovnictví My Air

Kurzovní lístek

EUR/CZK26,119
$
USD/CZK23,627
Člen skupiny PPF, IČO 29045371 / Evropská 2690/17, 160 00  Praha 6, zapsaná u rejstříkového soudu v Praze — spisová značka B 16013