Na čem jsme během poslední odstávky pracovali

Mobilní aplikace

Nasazovali jsme celý balík novinek a úprav, některé menší a některé větší. Tak třeba už si můžete nastavit, aby vám nechodily notifikace o změně zůstatku, když si převádíte peníze mezi vlastními účty. Jednodušší život teď také budete mít při vyplňování žádosti o naši půjčku nebo ve chvíli, kdy s námi budete přes internet podepisovat nějakou dodatkovou smlouvu.

Pojďme si k tomu říct víc:

  • Když teď máte zapnuté notifikace o změně zůstatku a převedete si peníze třeba ze svého spořicího účtu na běžný, dostanete hned dvojí dávku SMS zpráv, mailů nebo notifikací do aplikace My Air — podle toho, jaký kanál máte pro upozornění nastavený. Chápeme, že to může být otravné a pro někoho i zbytečné. Celkový zůstatek na všech vašich účtech je totiž pořád stejný. Proto jsme teď do aplikace My Air a internetového bankovnictví přidali zaškrtávátko, kterým si posílání notifikací o změně zůstatku při převodu mezi vlastními účty jednoduše vypnete. V apce ho najdete v sekci Oznámení, v internetovém bankovnictví pak v detailu účtu / Možnosti / Info o dění na účtu.

  • Že platby zadané v internetovém bankovnictví a celou řadu dalších úkonů můžete potvrdit pohodlně v aplikaci My Air, už asi víte. Teď jsme tento moderní způsob potvrzování rozšířili i na podepisování dodatkových smluv a souvisejících dokumentů. Když teď budete chtít v internetovém bankovnictví „podepsat“ třeba smlouvu na zapnutí kontokorentu, nemusíte už opisovat kód z SMS. Jednoduše vám přijde do mobilu notifikace a vy ji potvrdíte heslem do aplikace.
  • Vylepšili jsme podobu žádosti o půjčku a kontokorent v aplikaci My Air. Pečlivě jsme je prošli a upravili tak, aby byly ještě přehlednější, srozumitelnější a hezčí na pohled.
  • Máme tu ještě jednu větší novinku, ale tu vám představíme zase někdy příště. Když už jsme to ale nakousli, dáme vám z ní alespoň malou ochutnávku:

Vedle toho jsme nasazovali desítky dalších změn a úprav, které vy sice nevidíte, ale nám pomáhají, abychom se o vás mohli ještě lépe starat.

Vaše Air Bank

Zpět na novinky