Nadělujte s Odměnami a vyhrajte

Kdy se vám stane, že při vánočním nákupu zaručeně ušetříte, a ještě vyhrajete jeho proplacení? U nás to teď jde.

AKTUALIZACE: V posledních dvou soutěžních losováních 20. prosince a 2. ledna nebudeme proplácet jen 1 000, ale rovnou 2 000 nákupů. To znamená, že všechny nákupy, které provedete v Odměnách za placení od 10. do 23. prosince mají dvojnásobnou šanci na výhru.

Každý rok se před Vánocemi vynoří tradiční otázka: Co koupit za dárek manželovi, manželce, dětem, rodičům, kamarádům nebo psovi? Ruku v ruce s ní jde ještě druhá, o něco palčivější otázka: Kde na to všechno vzít? Jelikož vám úplně rozumíme, rozhodli jsme se vám s tím letos pomoci.

Odměny za placení znáte už od léta. Najdete je v aplikaci My Air a můžete díky nim při svých nákupech u vybraných partnerů ušetřit. Teď před Vánocemi s Odměnami tedy zabijete dvě mouchy jednou ranou. Načerpáte tam inspiraci a zároveň ulevíte své peněžence. V nabídkách je teď třeba elektronika od Kasa.cz, parfumerie Notino.cz nebo Knihy Dobrovský.

To ale není vše. Když v období od 19. 11. do 23. 12. využijete některou z nabídek Odměn, vaše nákupy se automaticky dostávají do slosování. My každý týden vylosujeme 1 000 nákupů, které vám proplatíme. Když tedy například koupíte manželovi bezdrátová sluchátka za 3 500 Kč přes Odměny na Kasa.cz a my vás vylosujeme, peníze za ně vám pošleme zpátky. Nebo to může být třeba obrovský předvánoční nákup v Albertu. Takhle mají vypadat štědré Vánoce.

Aby všechno jelo jako sáně po zasněženém svahu, vždy se koukněte do detailu nabídky, jak u partnera správně nakoupit. Někdy stačí jen nabídku aktivovat a zaplatit naší kartou, nálepkou nebo mobilem, jindy je pro nákup potřeba použít odkaz. Nákup vám pak proplatíme až do částky 10 000 Kč a vylosovat vás můžeme opakovaně. Šance je tedy obrovská. Podrobná pravidla najdete na stránce soutěže.

Držíme vám palce a přejeme vám šťastné a veselé vánoční odměny

Vaše Air BankZpět na novinky

Kontaktujte nás

+420 515 202 202
Pobočky a bankomaty

O Air Bank

Sledujte nás

Mobilní bankovnictví My Air

Kurzovní lístek

EUR/CZK26,258
$
USD/CZK23,624
Člen skupiny PPF, IČO 29045371 / Evropská 2690/17, 160 00  Praha 6, zapsaná u rejstříkového soudu v Praze — spisová značka B 16013