Neradi přepisujete kódy z SMS? Potvrzování bude brzy pohodlnější

Když dnes zadáváte platbu v internetovém bankovnictví, musíte ji vždy kvůli bezpečnosti ještě potvrdit kódem z SMS. To samé musíte udělat, když zadáváte nebo měníte trvalou platbu, inkaso nebo SIPO, vytváříte si kód pro výběr u Sazky nebo si chcete nechat ukázat PIN ke kartě. A někteří z vás mají potvrzovací SMS nastavené i pro přihlášení k účtu.

Víme, že přepisovat kódy z SMS je docela otrava. Proto pro vás chystáme nový způsob potvrzování, který bude mnohem rychlejší a pohodlnější. Už za několik dní budete moct všechny platby i další tyhle věci potvrzovat jediným odklepnutím na displeji svého chytrého telefonu. Už žádné přepisování kódů, žádné nechtěné překlepy. Vše potvrdíte jednoduše bez přepisování během pár sekund.

Jediné, co k tomu budete potřebovat, je mít na svém chytrém telefonu aktivovanou naši mobilní aplikaci. Pak už si jen v internetovém bankovnictví nastavíte nový způsob potvrzování a je to. Jak to přesně uděláte, vám samozřejmě ještě ukážeme (doplnění: nový způsob potvrzování jsme už spustili a návod na jeho nastavení najdete tady). Zatím se můžete na příkladu jednorázové platby a přihlášení k účtu podívat, jak bude nový způsob potvrzování na displeji telefonu vypadat. Pokud si otevřete rovnou příchozí oznámení, nebudete se kvůli tomu muset do naší aplikace ani přihlašovat.

prihlaseni platba

Spolu s novým způsobem potvrzování pro vás chystáme ještě jednu novinku. Pokud na některé účty posíláte platby častěji, budete si je moct nově nastavit jako takzvané známé účty. U nich pouze potvrdíte první platbu a jakoukoliv další platbu na stejný účet už uděláte bez potvrzení.

Věříme, že díky těmto novinkám se vám s naším internetovým bankovnictvím bude pracovat zas o něco rychleji, pohodlněji a jednodušeji. A přesně o to nám při jejich vymýšlení šlo. :)

Vaše Air Bank

Zpět na novinky

Kontaktujte nás

+420 515 202 202
Pobočky a bankomaty

O Air Bank

Sledujte nás

Mobilní bankovnictví My Air

Kurzovní lístek

EUR/CZK26,258
$
USD/CZK23,624
Člen skupiny PPF, IČO 29045371 / Evropská 2690/17, 160 00  Praha 6, zapsaná u rejstříkového soudu v Praze — spisová značka B 16013