Nově přes nás můžete zadávat platby ze svých účtů v České spořitelně a nahlížet na účty v ČSOB

Mobilní aplikace

Přidat si svůj případný účet v jiné bance do našeho internetového a mobilního bankovnictví můžete už nějaký ten pátek. Jednoduše tak vidíte, co se na něm děje, aniž byste se museli přihlašovat někam jinam. Jen u toho ale zůstat nechceme. Cílem je, abyste své účty v jiných bankách u nás mohli i obsluhovat. Jako první přichází na řadu zadávání plateb na účtech v České spořitelně.

Takovou platbu zadáte úplně stejně, jako když ji posíláte z účtu u nás. V platebním příkazu jen vyberete z nabídky účtů ten z České spořitelny. Zatím to jde jen přes internetové bankovnictví, ale v budoucnu to chceme naučit i mobilní aplikaci.

Nezapomeňte ale, že abyste tuto službu mohli začít používat, je potřeba, abyste už svůj účet u České spořitelny měli k nám přidaný. To ale není žádná složitost. Můžete to provést přes internetové bankovnictví nebo aplikaci My Air. V internetovém bankovnictví jděte do Nastavení / Aplikace / Přidat účet z jiné banky. V aplikaci to najdete v menu v kategorii Produkty / Účty v jiných bankách.

V tuto chvíli si můžete přidat účty z šesti bank. Nově jsme přidali i ČSOB.

Pořád platí, že to je zatím jen na zkoušku. Všechny banky se to pořád učí. Nezlobte se tedy prosím, když to ještě nebude fungovat na sto procent.

Vaše Air Bank

Zpět na novinky