Odměny za placení jsou k nezaplacení už dva roky

13. 8. 2020

Uteklo to jako voda — Odměny za placení jsou tu pro vás opravdu už dva roky. Přesněji řečeno dva roky a dva měsíce. Jejich druhé výročí jsme totiž oslavili v červnu. Tenhle článek bude hodně o číslech, tak jsme radši přesní už od začátku. I když to vypadá, že radost, kterou z odměn máte, je nevyčíslitelná.

Průměrně nadprůměrně ušetříte

Za ty dva roky společného odměňování jsme čísel nasbírali opravdu spoustu. Víme třeba, že klient, který Odměny aktivně využívá, v průměru ušetří 1 000 korun za rok. Což je víc, než kdybyste poctivě sbírali víčka od všech lahví, které během roku vypijete. A když se do toho sebeodměňování opřete pořádně, můžete se dostat klidně i na částky vyšší. Třeba jako jeden z našich klientů, který si za dva roky přišel na 38 000 korun. Schválně mrkněte do aplikace, jak jste na tom vy. Nadprůměrně?

Odměnili jste se za 64 milionů

Také jsme zjistili, že vás nakupování baví. Celkem jste totiž během 24 měsíců nasbírali odměny za 64 milionů korun. To je skoro přesně tolik jako letošní vládní kompenzace sadařům za přemrzlé ovoce. Těší nás, že vám podle všeho úsměv nezamrzá a plody své šetřivosti sklízíte celoročně a s radostí. A chceme vám v tom pomáhat i v dalších letech. Ať bude mrznout, nebo pražit sluníčko.

Co vám nadělíme za odměnu

Možná jste si všimli, že už v květnu jsme Odměny v aplikaci My Air zpřehlednili, abyste se v nich ještě lépe vyznali. Přidali jsme do nich také nový typ nabídek — Dárky. Víc si o nich můžete přečíst tady.

Na léto jsme Odměny osvěžili spoustou nových radostí, třeba slevou na chladivé zmrzliny Puro Gelato nebo teplé spacáky a další vybavení na venkovní potulování z oblíbených prodejen Hanibal, Fjällräven nebo 4camping.cz. Bylo toho samozřejmě mnohem víc — prostě se snažíme, aby vás s námi placení bavilo, a navíc jste u toho i ušetřili. A co chystáme dál? To teď ještě prozradit nemůžeme. Možná jen naťukneme, že budeme chtít podpořit vaši radost z pohybu na čerstvém vzduchu. O tom se od nás ale ještě začerstva dozvíte.

Děkujeme za přízeň a těšíme se na další roky odměňování.

Vaše Air Bank

Zpět na novinky