Přestěhujeme váš účet z předchozí banky k nám. Značka: Jednoduše a online

Mobilní aplikace

Už se nějaký čas odhodláváte vypořádat se s účtem u předchozí banky jednou provždy? My vám s tím rádi pomůžeme a vás to bude stát jen pár minut strávených v našem internetovém bankovnictví nebo aplikaci My Air.

Můžete si to představit jako takovou stěhovací službu, kdy na vaše přání zajedeme do vaší původní banky a domluvíme tam za vás zrušení účtu. Do přenosného trezoru pak uložíme peníze, které vám na účtu zbyly, a pokud budete chtít, přibalíme i trvalé platby a inkasa. Trezor bezpečně uzavřeme, převezeme k nám a vybalíme na váš účet u nás.

Stěhovací výjezd si snadno objednáte přes naše internetové bankovnictví nebo nově i v aplikaci My Air. Budeme od vás chtít vědět jen tři věci: číslo účtu určeného k přestěhování, jeho měnu, a pokud u nás máte víc účtů, tak i to, na který z nich chcete obsah účtu vybalit. Pak už stačí jen zaškrtnout, jestli kromě zbylých peněz chcete převést i pravidelné platby, a objednávku elektronicky podepsat. O zbytek se už postaráme. Samozřejmě vám stěhování zajistíme i na pobočce, pokud dáváte přednost osobnímu kontaktu.

Na stěhování potřebujeme alespoň 13 pracovních dnů nebo se můžeme domluvit na pozdějším datu, ke kterému ho máme provést. Že to pro vás uděláme zdarma, je jasná věc. Jelikož ale chceme, abyste s převedením účtu neměli vůbec žádné starosti, případné poplatky, které si původní banka za zrušení účtu strhne, vám až do výše 500 korun proplatíme.

Jdete do toho? Tak si otevřete internetové bankovnictví a pokračujte do Nastavení / Žádosti a smlouvy / Nabídka služeb — Mobilita. V mobilní aplikaci My Air zase přejděte na detail svého účtu, pak vpravo nahoře klikněte na tři tečky a vyberte možnost Převod účtu z jiné banky.

První věc ze seznamu úkolů na rok 2020 si můžete odškrtnout. Gratulujeme!

Vaše Air Bank

Zpět na novinky