Sfoukněte Vánoce s Odměnami

15. 11. 2021

Na Vánoce se často těšíme už několik měsíců předem a většinou při tom sníme o pohodové atmosféře nebo setkání s těmi, které máme rádi. Místo toho se ale často necháme strhnout předvánočním honem na dárky a pohoda se rozplyne jako dým františku. Proto jsme se rozhodli, že vám letos svátky i nákupy zpříjemníme.

Každou neděli až do Vánoc proto v Odměnách v aplikaci My Air zapálíme novou svíčku na adventním věnci a ukážeme vám čerstvou nadílku vánočních odměn, díky kterým získáte část peněz z nákupu zpět. Kromě toho na vás čeká kupa kuponů i dárků. Vánoční i předvánoční nákupy tak pořídíte výhodněji.

Advent s Air Bank začíná o dva týdny dříve, než je obvyklé, a trvá šest neděl. Proto na našem věnci najdete šest svíček. Na nákupy tak budete mít více času a zbyde vám prostor vychutnat si Vánoce tak, jak si to zaslouží.

Slevy, milé radosti i pomoc druhým

Těšit se můžete na odměny v podobě zajímavých slev u oblíbených obchodníků, jako je třeba Albert, O2, Electro World, Voyo, Niceboy nebo Parfumerie Douglas. Kromě toho jsme pro vás stejně jako loni nachystali drobné radosti, ale také možnost pomoci těm, kteří to potřebují. Například originální návod na to, jak si doma udělat vánočku, pohlednici zdarma pro vaše blízké nebo charitativní akci na podporu projektu Patron dětí.

Každou neděli v My Air

Abyste si mohli naše překvapení užít, nemusíte dělat nic zvláštního. Stačí se přihlásit do aplikace My Air, nahlédnout do záložky Odměny a vybrat si všechny nebo jen některou ze žhavých nabídek, se kterými ty letošní Vánoce snadno sfouknete. Každou neděli budou přibývat nové. A nezapomeňte nám poslat fotku nebo vzkaz na sociální sítě, ať víme, jak se vám letošní Vánoce s námi líbí.

Radostné Vánoce a co nejvíce odměn.

Vaše Air Bank

Zpět na novinky