Spustili jsme nové pojištění, vyrazte s ním do světa!

Pojištění

Ideální cestovní pojištění by nás nemělo zdržovat ve chvíli, kdy celí natěšení odjíždíme na dovolenou. Mělo by si pamatovat naše minulé výpravy a nezapomenout se z účtu i samo zaplatit. A právě takové cestovní pojištění jsme si pro vás připravili a od dnešního dne s ním můžete vyrazit do světa.

Zabalíte ho stejně rychle jako plavky

Zabere to pár kliknutí v internetovém bankovnictví a můžete se bez obav vydat na cesty. Stačí jen zadat, kam jedete, kdo případně vyráží s vámi, a vybrat si, na co se chcete pojistit. A jestli se chcete zároveň pochlubit, kam jedete, se zařízením cestovního pojištění vám rádi pomohou i kolegové na naší pobočce nebo na telefonu. Pracujeme také na tom, abyste se už brzy mohli pohodlně pojistit i přes svou mobilní aplikaci.

Jen na to, co potřebujete

Nemusíte si kupovat žádný balíček s pojištěním, které nepotřebujete. Sami si naklikáte jen ta pojištění, která se vám budou hodit. Můžete si navíc pojistit například sjíždění divoké řeky i strmých alpských svahů nebo jízdu na vodním skútru i s koňským spřežením. Jednoduše se jedná o ty sporty a aktivity, u kterých je riziko, že se vám něco stane, častější než třeba při procházce po pláži. Pojistit si ale můžete také kufry, pomoc právníka na telefonu nebo úraz s trvalými následky. Výběr je na vás.

S volbou ale pomůžou i šablony

Pro ty, kteří sami nic vybírat nechtějí anebo se bojí, že by třeba na něco důležitého zapomněli, máme taky řešení. Stačí si jednoduše vybrat některou z našich šablon, které jsme předem připravili pro nejrůznější typy zahraničních cest.

Samo se zaplatí z vašeho účtu

Pojistné se dokonce zaplatí samo z vašeho účtu. Mailem vám pak pošleme takovou tu kartičku, kde je napsáno, že jste pojištění. Kartičku najdete samozřejmě i ve svém internetovém bankovnictví.

Romantika ve dvou i skupinové zájezdy bez vás

Pokud berete na dovolenou manželku, dva syny, dceru, synovce, tetičku se strýčkem, babičku a její dvě kamarádky, pořád stačí, když uzavřete jen jednu pojistku. Každý totiž může pojistit až 10 lidí, od mimina po babičku, která vám dítě na dovolené možná dokonce pohlídá. A jestli plánujete k moři poslat své blízké a sami raději strávit volné dny na vlastní chalupě, pojistit můžete i jen ty světoběžníky.

Jednou ho zadáte a kdykoliv znovu zopakujete

Spousta lidí na dovolenou vyráží stále ve stejné sestavě. Proto nedává smysl naklikávat pokaždé jedny a ty samé údaje všech členů rodiny. I tomu se u nás vyhnete. Pojistíte se jednou a příště můžete použít uložené údaje a pojištění už jen zopakovat.

V cestování vás nijak neomezí, pomůže všude

S pojištěním můžete vyrazit kamkoliv, kam vás nohy, auto, vlak nebo třeba letadlo zanesou. Nemusíte se tedy ničím omezovat a bez obav můžete odcestovat přesně na své vysněné místo. Pojištění jsme totiž vymýšleli hlavně proto, aby vám dobře a všude pomáhalo.

Cestovní pojištění jsme pro vás připravili společně s MAXIMA pojišťovnou, asistenční službu pak zajišťuje AXA Assistance. A jestli se chcete o cestovku dozvědět ještě více, vše důležité najdete také tady.

Tak šťastnou cestu a pošlete nám pohled!

Vaše Air Bank

Zpět na novinky