Teď u nás můžete mít účet už od patnácti

26. 4. 2019

Snižujeme věkovou hranici, od které můžete vstoupit do kmene Air Bank. Jestli už jste oslavili patnácté narozeniny, náš účet i s kartou může být váš.

Výbava zeleného kmene

Ať už je vám patnáct, nebo sto, neděláme mezi vámi žádné rozdíly. Stejně jako dospělí členové kmene si můžete vybrat mezi účtem s Velkým a Malým tarifem. Ať se rozhodnete jakkoliv, k účtu dostanete zdarma platební kartu, která vám dobře poslouží při nákupech v obchodech i přes internet. Kartu si také můžete jednoduše nahrát do mobilu a platit přímo s ním. Androiďáci prostřednictvím aplikace My Air, jablíčkáři přes Apple Pay. A abyste při nakupování ušetřili, v apce My Air najdete slevy na všechno možné, od oblečení po elektroniku. Pro půjčku, kontokorent a hypotéku ale pořád platí, že vám musí být alespoň osmnáct let.

Vstupní rituál

Jak úspěšně projít vstupním rituálem? Nebojte, na noc do džungle vás vysílat nebudeme. Jestli už máte účet u jiné banky, účet si u nás založíte jednoduše přes mobilní aplikaci. Při tomto způsobu založení je totiž potřeba, abyste poslali nějaký peníz ze svého účtu u jiné banky na svůj nový účet u nás. Klidně jen korunu. Je to jeden ze způsobů, jak si ověříme, že jste to skutečně vy. Mějte taky na paměti, že kromě občanky bude potřeba mít po ruce ještě jeden další doklad — rodný list, řidičák nebo cestovní pas.

Jestli vám něco z toho chybí — ať už účet jinde, nebo druhý doklad –, založení účtu taky můžete začít přes aplikaci. Pro úplné dotažení do konce ale bude potřeba, abyste nás pak navštívili ještě na pobočce. Nebo tam můžete vyrazit rovnou. Rádi vám s tím pomůžeme.

Budeme se na vás těšit.

Vaše Air Bank

Zpět na novinky