Upravujeme zvýhodněné úročení na spořicím účtu a držíme ho dál až do 2. května 2024

Spoření

Slíbili jsme vám, že akci se zvýhodněným úročením až 6 % na spořicím účtu podržíme tak dlouho, jak jen to půjde. Česká národní banka ale dál snižuje úrokové sazby. Přesto úrok až 6 % podržíme do 11. dubna 2024, poté úročení v akci snížíme o jeden procentní bod.

Ještě chvíli 6 % a pak až do května hezkých 5 %

Je to tak, zvýhodněné úročení až 6 % ročně vám podržíme do 11. dubna 2024. Následně ho snížíme o jeden procentní bod. A nakonec 2. května 2024 celá akce skončí. Věřte, že kdyby to šlo, drželi bychom vám co nejvyšší úrok po celý rok. Nicméně máme jednu novinku, která by vás mohla úrokem 6 % ročně potěšit už teď.

Nově u nás můžete investovat s pevným úrokem 6 %

Pokud si chcete hezké úročení udržet, připravili jsme pro vás úplně novou a jedinečnou investici. Investici přímo do Air Bank. U té máte nyní pevný úrok 6 % ročně a můžete si do ní poslat jakoukoliv částku od 100 000 Kč.

Na rozdíl od spořicího účtu se k investovaným penězům na nějaký čas nedostanete, ale pokud máte přebytečné úspory, které chcete zajímavě zhodnotit, může vám Investice do Air Bank skvěle posloužit. Radši rovnou upozorníme, že objem peněz, které můžeme do Investice přijmout, je omezený. Takže jestli vás tahle možnost zaujala, neodkládejte to a podívejte se na podrobnosti.

Co ještě by vás mohlo zajímat

Další podrobnosti a odpovědi na nejčastější otázky kolem akce se zvýhodněným 6% úrokem najdete v naší Poradně. Změny jsme také zanesli do pravidel akce, aby bylo vše právně v pořádku. A možná by vás mohlo zajímat i to, že úroky vážně nesnižujeme rádi. Doufáme ale, že vám postupně nabídneme další a další služby, se kterými peníze zhodnotíte lépe než na spořicím účtu, a přitom tak jednoduše, jak jste u nás zvyklí. Investice do Air Bank je jedna z nich. Tak ať vám slouží!

Vaše Air Bank

Zpět na novinky