Už můžete vybírat z více než 300 bankomatů po celé ČR

Bankomaty

Je to přesně rok, co jsme si na základě vašich přání předsevzali, že radikálně navýšíme počet našich bankomatů. A povedlo se! Za dvanáct měsíců jsme jejich počet více než zdvojnásobili, a stali jsme se tak bankou s pátou největší vlastní bankomatovou sítí v zemi.

U čísel ještě chvilku zůstaneme. Loni touto dobou jsme měli 120 bankomatů. Dnes jich je více než 300, což znamená, že jsme v průměru postavili nový bankomat každý druhý den (a to včetně víkendů a svátků). To je docela tempo, co říkáte? :)

Jelikož rádi šetříme váš čas, všechny naše bankomaty jsou bezkontaktní. To znamená, že nemusíte do bankomatu vkládat kartu, stačí ji jen přiložit, případně úplně stejně použít platební nálepku. V budoucnu chceme jít ještě dál a umožnit vám výběry přes telefony s funkcí NFC. S cílem ušetřit vám čas jsme také letos do bankomatů přidali možnost „opakovaný výběr“, která vám umožňuje vybrat stejnou částku složenou ze stejných bankovek jako posledně.

Kde všude bankomaty jsou, najdete na našem webu nebo v aplikaci My Air. Pokud tam náhodou chybí vaše město, nevěšte hlavu. S výstavbou ještě nekončíme, příští rok přibude ještě několik desítek dalších mašinek.

Tak ať vám slouží!
Vaše Air Bank

Zpět na novinky