V aplikaci My Air se teď můžete stát Zonky Rentiérem

Mobilní aplikace

Letos jsme si dali za úkol nabídnout vám další možnosti, jakými byste si u nás mohli zhodnotit své úspory. Každý je totiž v jiné životní situaci a má jiné plány, tak ať si můžete vybrat takovou variantu, která nejvíce sedne zrovna vám. Proto jsme neváhali a s našimi kolegy ze Zonky se domluvili, že vám zprostředkujeme jejich oblíbenou službu pro investory Rentiér.

Zonky Rentiér je vcelku jednoduchá služba pro investory, ve které se snadno zorientujete, i když s investicemi třeba začínáte. Jak asi víte, Zonky spojuje lidi, kteří si potřebují peníze půjčit, s těmi, kteří naopak peníze půjčit mohou. Jako investor tedy půjčujete své peníze ostatním lidem. Tedy podobně jako banka, akorát bez veškeré práce kolem. Na vás je jen rozhodnutí, kolik peněz chcete vložit — začít můžete už s 10 000 Kč –, a o zbytek se postará Zonky.

Kouzlus investus

Tady pak začíná kouzlo Zonky. Jejich chytré systémy vezmou vámi vložené peníze a použijí je k financování stovek převážně nízkorizikových úvěrů. Díky tomuto rozdělení se zvyšuje šance, že se vám investice dobře zhodnotí. Očekávaný výnos se pohybuje kolem 3,05 % ročně. Ten si pak můžete jako správný rentiér nechat posílat každý měsíc na účet nebo ho nechat automaticky reinvestovat. Na stránkách Zonky Rentiéra najdete všechny informace o službě a hlavně také kalkulačku, na které si můžete spočítat, kolik byste na své investici mohli vydělat.

Rentiér se zabydlel v My Air

Až si to všechno pročtete a propočítáte a vyjde vám z toho, že Rentiér je druh investic přesně pro vás, na jeho založení vám stačí naše aplikace My Air. V Chytrém přehledu teď najdete banner s hlavičkou Zonky Rentiér, ze kterého se můžete do založení pustit. Zároveň vám My Air dobře poslouží, i když už přes Rentiéra investujete. Aplikaci si totiž můžete propojit, a mít tak v ní přehled, jak se vaší investici zrovna daří. Pokud banner v aplikaci nevidíte, stačí si ji aktualizovat na poslední verzi a do několika dnů se vám v Chytrém přehledu zobrazí.

Jestli náhodou aplikaci My Air nemáte, se sjednáním Rentiéra vám pomůžeme i na našich pobočkách. Už také pracujeme na tom, abyste si ho mohli založit i přes internetové bankovnictví.

Tak to je Rentiér, vedle doplňkového penzijního spoření a podílových fondů další možnost, jak si u nás do budoucna zkusit přilepšit. Už teď vám ale můžeme prozradit, že to není naposledy, co vám letos ohledně nové možnosti investic píšeme.

Vaše Air Bank

Zpět na novinky