Virtuální asistentka Aneta vám ráda poradí ve dne v noci

Air Bank

Představujeme vám naši novou kolegyni, bankovní asistentku Anetu. Zvláštní pozornost si určitě zaslouží. Zná totiž odpověď na obrovské množství otázek ohledně bankování s Air Bank, a ještě k tomu pracuje 24 hodin denně 7 dní v týdnu, ve dne v noci a bez pauz. Ne, nebojte, nestali se z nás bezcitní otrokáři. Aneta je totiž asistentka virtuální neboli chatbot.

Že o četbotech slýcháte, ale vlastně nevíte, co to je? Chatbot je umělá inteligence, která si s vámi píše, nebo přesněji chatuje, na internetu. V případě Anety je její „náplní práce“ pomoci vám, kdykoliv si ohledně našich služeb nebudete s něčím vědět rady. Třeba se vám z hlavy vypaří PIN od karty a budete se chtít zeptat, kde si ho můžete připomenout. Nebo vás v obchodě nadchne, jak někdo platí mobilem, a bude vás zajímat, jak to svůj telefon také naučit.

Anetě ale můžete napsat, i když si budete chtít jen tak popovídat. Slibujeme, že se nebudete nudit. Nešetří totiž vtipem a zajímá se i o jiné věci, než je bankovnictví. Zkrátka k nám do týmu skvěle zapadá.

Má černé oči, patku a dva culíky

Anet, jak jí už přátelsky říkáme, pracuje na našem webu airbank.cz. Kdekoliv tam uvidíte její okatou ikonku, stačí, když kliknete na tlačítko Zeptat se Anety, a můžete si začít povídat. Ze začátku bude svolná k rozhovoru jen v sekci Poradna, ale co nevidět ji budete moci oslovit na více místech našeho webu.

„Jsem v zácviku“

I když jsme udělali maximum pro to, aby měla Aneta všechny naše služby a postupy v malíku, může se zpočátku stát, že si s nějakou otázkou neporadí. Mějte s ní v takové situaci prosím trpělivost. Aneta je neskutečně zvídavá a rychle se učí, takže postupně toho bude vědět čím dál víc. Je ale možné, že i časem bude nakonec potřeba některou záležitost zkonzultovat s „živou inteligencí“. Kolegové jsou vám tak i nadále přes telefon, mail nebo na některé z našich poboček k dispozici.

Přejeme tedy Anetě, ať se jí u nás líbí, a vám, ať jste s ní spokojení.

Vaše Air Bank

PS: Že se Aneta jmenuje zrovna Aneta, není vůbec žádná náhoda. Počáteční áčko má po nás, však jsme Air Bank. Zbytek jména pak odkazuje k místu, kde pracuje… Internet, Net, Neta… Aneta!

Zpět na novinky