Vychytávky aplikace My Air, které vám ulehčí život a možná jste je přehlédli / 1. díl

20. 4. 2020

Víme, že máte svoje peníze rádi pod palcem, a tak si na mobilní aplikaci dáváme hodně záležet. Zelená se nejrůznějšími šikovnými funkcemi. Už je jich tolik, že člověk nějaké vychytávky snadno přehlédne. A to by byla škoda — každá z nich je tam proto, aby vám ulehčila život. Dneska se podíváme na první dvě, příště si posvítíme na další.

Zelená šipka „Zaplatit“ umí věci

Určitě už jste na ni klepli mockrát — je to největší a nejzelenější tlačítko, kterým vás aplikace přivítá. Většina lidí totiž do aplikace kromě kontroly zůstatku chodí něco zaplatit. Věděli jste ale, že když ji podržíte zmáčknutou, rozbalí se vám celé menu? Můžete si v něm vybrat z dalších oblíbených funkcí: vyfotit QR kód, vyfotit dokument, zaplatit rovnou ze šablony nebo si nechat poslat peníze.

Táhni a převáděj

Nejspíš jste dávno zvyklí, že v internetovém bankovnictví můžete převádět peníze mezi svými účty jenom přetažením. Ale věděli jste, že to jde i v mobilní aplikaci? Stačí jen chviličku podržet prst na účtu, ze kterého chcete peníze převést. Jakmile se objeví rámeček „přesunout peníze“, už ho jen po obrazovce odvezete, kam budete chtít. A stejně hladce to funguje i mezi obálkami na spořicím účtu. Vzpomeňte si na to, až příště budete převádět.

Co tam máme dál? Samozřejmě další vychytávky. O těch ale zase příště.

Zpět na novinky