Výši splátky půjčky i den jejího splácení si teď můžete kdykoliv podle potřeby změnit také v mobilní aplikaci

17. 6. 2021

Jestli už u nás půjčku máte nebo jste si o ní třeba jen něco zjišťovali, tak víte, jak přizpůsobivá je. Ze všech možností, které nabízí, naši klienti nejčastěji využívají snížení nebo zvýšení splátky a změnu termínu splátky. Každý měsíc si půjčku takto uzpůsobí v průměru 2 000 klientů. To vůbec není malé číslo, a proto jsme se rozhodli, že vám cestu k těmto nejčastějším úpravám ještě více usnadníme. Nově už tedy kvůli nim nemusíte do internetového bankovnictví, ale stačí jen pár ťuknutí v mobilní aplikaci.

Vedle těchto úprav splátek si přes aplikaci můžete nově také jednoduše sjednat nebo naopak zrušit pojištění schopnosti půjčku splácet. Současná doba je pořád v mnoha ohledech nejistá, tak ať i tuto možnost máte stále po ruce. Postupně pak chystáme do aplikace přidat veškeré možnosti půjčky, které jsou zatím jen v internetovém bankovnictví. Ještě letos by tedy mělo být možné z My Air udělat i  mimořádnou splátku nebo půjčku celou předčasně splatit.

Pro úplnost ještě dodáme, že všechny zmíněné úpravy splátek a stejně tak i mimořádnou splátku a předčasné splacení u nás můžete udělat bez jakéhokoliv poplatku. Uvědomujeme si totiž, že během splácení půjčky může v životě nastat cokoliv a s tím se také proměnit finanční situace. Obzvlášť loňský rok nás o tom přesvědčil. S ohledem na tuto nejistotu si tak navíc u nových půjček můžete vzít od splácení každý rok dva měsíce prázdnin. A pokud všechno půjde podle plánu, ani kvůli tomu už nebudete muset do internetového bankovnictví. Možnost „vyhlásit prázdniny“ se letos totiž také chystáme do aplikace přidat.

Vaše Air Bank

Zpět na novinky