I do práce můžete chodit rádi

Bankovní asistent/ka na pobočku v Plzni — brigáda

Osobní kontakt a lidský přístup − to jsou dvě věci, které jsou pro nás opravdu důležité. Hledáme člověka s tahem na branku a zodpovědným přístupem, který se nebojí klientovi nabídnout službu na míru. Co o pozici říká manažerka Oli? „Nevadí, že nejsi z bankovního světa, hledám učenlivé lidi, kteří mají prodejního ducha. Taky se ale nebojím svým nováčkům předat zodpovědnost. Rádi mezi nás přivítáme parťáka/čku na dlouhodobou brigádu.“

Co by Vás na pozici čekalo?

  • Stačí mít maturitu, čistý trestní rejstřík a pořádek ve vlastních penězích (nemyslíme, že si rovnáte bankovky podle velikosti, ale to, že nejste v insolvenci nebo exekuci).

  • Hodí se vědět, že tahle práce chce příjemné vystupování a obchodního ducha. Klienti se s vámi musí cítit dobře, a vy jim zase potřebujete prodat naše služby.

  • Jsme hrdí na to, že jsme banka, která dělá věci jinak. Takže nečekáme, že budete všechno umět. Pokud vás baví mluvit s lidmi, zbytek vás naučíme.

Bez čeho to u nás nejde?

  • Jste čistý/á jako lilie. Nikdy jste nebyl/a trestaný/á, policie se po vás neshání;

  • nemáte zpoždění ve splácení svých závazků (bez exekucí a insolvence);

  • doma máte minimálně maturitní vysvědčení.

Zaujali jsme vás?

Klikněte na „Mám zájem“ a zašlete nám svůj aktuální životopis. Když si padneme do oka, můžete začít budovat kariéru v Air Bank.

Těšíme se na vás

Oli, Radka a celá Air Bank

Všechny volné poziceMám zájem

Sdílejte pozici

Máte talent, ale svou pozici jste u nás nenašli?

Zajímá nás každý, kdo nás dokáže posunout v bankovním světě dál.
Napište nám

Hledáme lidi, kteří chtějí změnit svět

Co vám nabízíme