I do práce můžete chodit rádi

Hledáme bankéře/řku na pobočku v Plzni

Jmenuji se Jirka a vedu pobočku v Plzni na Americké. Jsem součástí týmu mladých, odhodlaných lidí, kteří táhnou za jeden provaz a zároveň jsou každý odlišní. Týmovost je jedna z věcí, která je nedílnou součástí naší práce a kultury. Snažíme se být hodně aktivní i v soukromém životě a proto většina z týmu cvičí, ale rádi si zajdeme i na něco dobrého, kde tmelíme kolektiv. Nejen jídlo nás spojuje, ale také chuť do práce a pracovní i osobnostní rozvoj.

Hledáme parťáka do týmu!

Našim cílem je dobrá atmosféra na pobočce a prodejní výsledky.Rádi bychom mezi sebou přivítali stejně zaměřeného nováčka. Nemusíš se bát, že si bankovnictví nepracoval/a, my tě všechno co známe, naučíme.

Jediné, bez čeho se neobejdeme je:

  • maturitní vysvědčení;
  • čistý trestní rejstřík.

Co Vás čeká na pobočce?

Někdy máme s klientem schůzku 10 minut a v dalším případě třeba hodinu.

Individuální přístup je pro nás stěžejní. Klientům radíme s běžným účtem, mobilní aplikací, půjčkami nebo třeba fungováním s naší kartou v zahraničí.

Rozhodně se u nás nebudete nudit.

Co nabízíme?

Máme skvělý adaptační proces, díky kterému budou začátky mnohem příjemnější. Jednáme spolu na rovinu, ceníme si týmové spolupráce a očekáváme plné nasazení.

Dále jsou to stravenky, 5 týdnů dovolené anebo slevy u smluvních společností.

A je toho mnohem více, stačí se na osobním setkání zeptat.

Tak, teď je to na Vás!

Pokud ještě stále čtete, tak to vypadá, že jsme Vás zaujali. Zašlete nám Váš životopis a už jen počkejte, než se Vám ozve Šárka z Péče.

Společně si popovídáte blíže o nabízené pozici, domluvíte se co a jak dál a pak už z nás třeba budou kolegové:-).

Těšíme se na Vás!

Jiří (manažer pobočky) a Šárka (Péče o zaměstnance)

Sdílejte pozici