I do práce můžete chodit rádi

Hledáme parťáka/čku na pobočku v Liberci

„Jmenuji se Zuzka a vedu pobočku v Liberci v Pražské ulici. Mám tým plný skvělých lidí, jsme každý jiný, zároveň se ale báječně doplňujeme. Nyní mám možnost naší partu rozšířit. Týmovost je jedna z věcí, která je nedílnou součástí naší práce a kultury.

Rádi se sejdeme i mimo pobočku, třeba na bowling nebo dobrou večeři. Máme rádi legraci, ale také umíme pořádně vzít za práci.“

Bez čeho to u nás nejde?

  • Jste čistý/á jako lilie. Nikdy jste nebyl/a trestaný/á, policie se po vás neshání;

  • nemáte zpoždění ve splácení svých závazků (bez exekucí a insolvence);

  • doma se vám práší minimálně na maturitní vysvědčení.

Jaká je práce u nás?

…náročná … zábavná … různorodá … pravdivá … stabilní … rozvojová, no, asi bych takhle mohla ještě pár řádek pokračovat. Rozhodně je pro nás důležité si na pobočce vyslechnout klienta a máme radost, pokud mu můžeme najít řešení právě u nás.

Netrápíme se s žádným papírováním, všechno jedem online a tak svůj čas můžeme věnovat právě klientovi, svému rozvoji nebo vymýšlení, co ještě můžeme udělat, aby nás měli rádi klienti, akcionáři a abychom se tu měli dobře.

Naši banku tvoříme společně.

A jak to bude dál?

Pokud jsme vás zaujali, vyplňte formulář níže, přiložte aktuální životopis. My se vám ozveme, probereme pár věcí a třeba se domluvíme na osobním nebo online pohovoru.

Těšíme se na vás!

Zuzka (manažerka pobočky) a Šárka (Péče o zaměstnance)

Sdílejte pozici