I do práce můžete chodit rádi

Hledáme parťáka/čku na pobočku v Mostě

Jmenuji se Ondřej, jsem vedoucí pobočky a zároveň součástí skvělého kolektivu v Mostě. Jsme tým plný mladých a skvělých lidí, kde si navzájem rádi pomáháme, ale nebojíme se mezi sebou i férově zasoutěžit. Kolegialita je jedna z věcí, která nás spojuje a dělá náš prostor v práci mnohem příjemnější. Nejsou ti tato slova cizí? Tak v tom případě hledáme právě tebe, někoho, kdo naši partu skvěle doplní.

Bez čeho to u nás nejde?

  • jste čistý/á jako lilie. Nikdy jste nebyl/a trestaný/á, policie se po vás neshání;

  • nemáte zpoždění ve splácení svých závazků (bez exekucí a insolvence);

  • doma se Vám práší minimálně na maturitní vysvědčení.

Jaká je práce u nás?

…náročná … zábavná … různorodá … pravdivá … stabilní … rozvojová, no, asi bych takhle mohl ještě pár řádek pokračovat. Rozhodně je pro nás důležité si na pobočce vyslechnout klienta a máme radost, pokud mu můžeme najít řešení právě u nás.

Netrápíme se s žádným papírováním, všechno jedem online a tak svůj čas můžeme věnovat právě klientovi, svému rozvoji nebo vymýšlení, co ještě můžeme udělat, aby nás měli rádi klienti, akcionáři a abychom se tu měli dobře.

Naši banku tvoříme společně.

A jak to bude dál?

Pokud jsme vás zaujali, vyplňte formulář níže, přiložte aktuální životopis, my se vám ozveme a domluvíme se na osobním pohovoru nebo se domluvíme na Ácéčko.

Těšíme se na Vás!

Ondra (manažer pobočky) a Šárka (Péče o zaměstnance)

Sdílejte pozici