I do práce můžete chodit rádi

Hledáme parťáka / parťačku na pobočku v Ústí nad Labem

Jmenuji se Ondra, vedu pobočku v Ústí nad Labem a právě doplňuji partu skvělých mladých lidí. Navzájem si tu všichni pomáháme, protože týmovost a kolegialita je jedna z věcí, která je nedílnou součástí naší práce a kultury. Rádi se sejdeme i mimo pobočku, třeba na bowlingu nebo u dobré večeře. Jsou vaše hodnoty stejné?

Tak pak hledáme třeba právě vás.

Bez čeho to u nás nejde?

  • Jste čistý/á jako lilie. Nikdy jste nebyl/a trestaný/á, policie se po vás neshání;

  • nemáte zpoždění ve splácení svých závazků (bez exekucí a insolvence);

  • doma se vám práší minimálně na maturitní vysvědčení.

Jak to u nás chodí?

Každý den si povídáme s klienty, ale ne jen tak o počasí. Zjišťujeme jejich sny a přání a ty jim plníme díky skvěle nastaveným produktům. Obzvlášť v této době častěji zvedneme sluchátko a s férovou nabídkou oslovujeme naše klienty po telefonu.

Víme, že k servisu patří aktivní prodej, a že náš pracovní úspěch a finanční ohodnocení jsou přímo úměrné našim dovednostem a úsilí. Hledáme způsoby, ne výmluvy. Chceme mezi sebe inovativního člověka, který vymýšlí nové cesty, jak posunout vpřed sebe i banku.

Po celou dobu se držíme hesla, že jsme tady proto, aby nás klienti měli rádi.

A jak to bude dál?

Pokud jsme vás zaujali, vyplňte formulář níže a přiložte aktuální životopis. Brzy se vám ozve Šárka z péče o zaměstnance a pobavíme se o detailech. Pokud to dobře dopadne, tak domluvíme online pohovor.

Těšíme se na vás!

Ondra Michl (Manažer pobočky) a Šárka Zahradníková (Péče o zaměstnance)

Sdílejte pozici