I do práce můžete chodit rádi

Pobočka Air Bank v Opavě shání parťáka do týmu

Volné víkendy? Fajn parta optimistických kolegů? Prima plat a měsíční odměna k tomu? Práce, která vám otevře svět těch, kteří od počátku mění české bankovnictví? Je to i náš tým, který každý všední den s úsměvem vítá klienty a pomáhá jim v nejrůznějších životních situacích. Vždy se snažíme najít to nejlepší řešení — klient je totiž u nás skutečně na prvním místě. Staňte se součástí týmu, který i během této těžké doby neztrácí smysl pro humor a úsměv (někdy i pod rouškou)!

Já jsem Vojta, manažer pobočky a také stabilní součást malého čtyřčlenného týmu u nás v Opavě. Pobočka má otevřeno ve všední dny od 8 rána do 18 večera a podle toho si plánujeme směny tak, abychom stíhali vše, co je v životě potřeba — fitko, venčení mazlíčků, kosmetiku i delší dovolenou.

V bance mi právě tento měsíc začíná šestý rok a jsem si jistý, že bez správného týmu a lidí v něm se žádná práce nedá dělat dobře. Hledám proto optimistické, energické a vnímavé kolegy, kteří mají odvahu na každodenní kontakt s klientem a vědí, že prodej je běžná součást našich životů a dá se dělat skutečně na úrovni.

Schopnost přemýšlet v kontextech, umění dotáhnout věci do konce a vlastní zodpovědnost jsou přesně ty věci, které u nás na pobočce denně využíváme. Mezi kolegy si nejvíce cením férového jednání, upřímnosti a snahy vždy najít řešení. V Air Bank proto nejsme jen kolegové, ale často také kamarádi.

Formality se u nás nenosí, ale těchto pár bude potřeba:

  • Máte čistý trestní rejstřík a jediné, co dlužíte, je pozvání kolegovi na pivo;

  • Nemáte zpoždění ve splácení svých závazků (bez exekucí a insolvence);

  • Doma se vám práší minimálně na maturitní vysvědčení.

Jaká je práce u nás?

…vždy pravdivá … často zábavná … zodpovědná … různorodá … přátelská … stabilní… Víme, že za výsledky naší pobočky máme zodpovědnost jen my.

Netrápíme se ale s žádným papírováním, všechno funguje online. O to více času věnujeme klientům, vlastnímu rozvoji a vymýšlení věcí tak, aby fungovaly ještě lépe, efektivněji a jednodušeji.

Tak, teď je to na vás!

Pokud jste dočetli až sem, tak nezbývá nic jiného, než se přihlásit, naťukat pár nezbytných údajů o sobě a můžeme se potkat.

Chceme dál bořit představy o neosobním bankovnictví a posouvat hranice. Banku, kterou mají lidé rádi, totiž tvoříme my všichni.

Těšíme se na vás!

Vojta (Manažer pobočky) a Silva (Péče o zaměstnance)

Sdílejte pozici