I do práce můžete chodit rádi

Rozjeďte svou kariéru v Air Bank (stáž)

V Air Bank se snažíme být inovativní a progresivní. Abychom takovými byli, zajímají nás názory mladých lidí. Proto je možné u nás absolvovat stáž nebo praxi, podílet se na tom, co děláme a propojit se s kapacitami v oboru.

Pro koho je to určené?

  • Jsi studentem vysoké školy, který má jasnou představu o tom, co ho baví a jakým směrem se chce kariérně posouvat;
  • Nehledáme člověka na výpomoc, chcemerozvíjet a dát ti zažít reálnou praxi. Proto si u nás stáž neodsedíš, ale zapojíš se do reálných problémů a nahlédneš pod pokličku. Jednoduše budeš na chvíli běžným členem týmu, na kterém záleží;
  • A třeba z nás budou v budoucnu i kolegové. Pokud bude všechno klapat a zároveň budeme mít volnou židli, rádi ti nabídneme po škole pokračovat na pracovní poměr.

Co potřebujeme od tebe?

  • I když bychom chtěli, naše kapacity nám neumožní vyhovět každému, proto je stáž primárně určená pro studenty, kteří už mají své zaměření jasně vybrané. U nás je mnoho oddělení, kde můžeš uplatnit svůj talent. Víš, že tě baví analýzy, psaní článků, tvorba grafiky, programování nebo práce na HR? Paráda, to je to, co potřebujeme vědět, abychom pro tebe hledali to pravé.
  • Samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost. Zkrátka se na tebe musíme umět spolehnout, přece jen pracujeme v bance.
  • Časovou flexibilitu. My se samozřejmě přizpůsobíme rozvrhu, potřebujeme ale, abys na praxi měl/a pravidelně vyhrazený čas a zároveň byl/a schopen/schopna reagovat na provozní změny. Na konkrétním rozvržení práce se domluvíš se svým šéfem a s týmem.
  • Směr, kterým se chceš ubírat, odpověď na otázku „proč právě v Air Bank“ a tvoje časové možnosti nebo požadavky povinné praxe potřebujeme vědět co nejdříve. Necháme na tobě, jakou formou nám je sdělíš, potřebujeme je ale najít v příloze odpovědi na tento inzerát. Pokud čteš pozorně, vlož do některého z materiálů, co nám budeš posílat heslo „Komu se nelení, tomu se zelení“. :).

Co můžete čekat od nás:

  • Stáž je neplacená a je fér to říct hned na úvod. Snažíme se ale, aby to byla praxe, ze které si odneseš reálné dovednosti. Které to budou záleží na oboru, o který máš zájem. Co je ale jisté, že se podíváš pod pokličku toho, jak se tvoří digitální banka. Uvidíš, jak funguje banka uvnitř.
  • Zázemí pro praxi jsou na centrálách v Praze a v Brně, případně na vybraných pobočkách v regionech.
  • Budeš pracovat v přátelském prostředí, s otevřenou komunikací a jednoduchým přístupem i ke složitým věcem.

Máš o praxi nebo stáž v Air Bank zájem? Připoj svůj životopis a info o tom, co chceš dělat, kde, kdy a co by nás ještě mělo zajímat. Pak čekej na odpověď od nás.

Budeme se na tebe těšit.

Tvoje Air Bank

Všechny volné poziceMám zájem

Sdílejte pozici

Máte talent, ale svou pozici jste u nás nenašli?

Zajímá nás každý, kdo nás dokáže posunout v bankovním světě dál.

Napište nám

Hledáme lidi, kteří chtějí změnit svět

Co vám nabízíme