I do práce můžete chodit rádi

Rozjeďte to v Air Bank — brigáda na pražských pobočkách!

Práce v bance je skvělý vstup do světa financí. Začněte u nás svou kariéru!

Na našich pobočkách v Praze máme pořád hodně rušno. A tak hledáme motivované bojovníky a bojovnice, kteří by si chtěli přivydělat při studiu nebo třeba k mateřské a zároveň si chtějí z brigády odnést i cenné praktické zkušenosti!

I když budete brigádník, náplň práce je stejná jako u hlavních úvazků:

Klienti k nám na pobočky chodí s různými dotazy a požadavky. Někdy jsou to jen otázky ohledně mobilní aplikace nebo internetového bankovnictví. Jindy budete s klientem probírat půjčku či zakládat spořící účet.

Prodej je pro nás přirozenou součástí servisu a otevřenost a pravdivost jsou hodnoty, kterých se zvláště na pobočkách držíme.

Jsou dvě hlavní oblasti, ve kterých Vás budeme vzdělávat:

Za prvé je to přiblížení finančního světa. Především toho, po kterém se pohybují fyzické osoby. Pomůžeme Vám složit zkoušku odborné způsobilosti od ČNB. Naši školitelé Vás provedou našimi produkty a na pobočce bude kromě nadřízeného také mentor, který pomůže, jak to bude třeba.

Naučíte se ale také to, jak vybudovat vztah s klienty, jak spolu servis a prodej přímo souvisejí a jak být pro klienta partnerem v radostných i těžkých životních situacích.

Co je třeba, abychom si padli do oka?

Pro práci u nás nepotřebujete nic víc než:

  • maturitu;
  • čistý trestní rejstřík;
  • chuť učit se nové věci.

Nabízíme smlouvu na Dohodu o provedení práce nebo Dohodu o pracovní činnosti. Stáž ani brigádu na pár dní u nás nenajdete, hledáme parťáky na dlooouhou dobu: o).

Mně Air Bank padla do oka, protože tady klient není jen číslo. Jsem v přátelském prostředí a vím, že i můj hlas jako zaměstnance má svou váhu. Přijďte si i Vy najít důvod, proč pracovat právě u nás! Pošlete svůj životopis, vyplňte několik dalších údajů a můžeme se potkat.

Klára Brousilová z Péče o zaměstnance.

Sdílejte pozici