I do práce můžete chodit rádi

Hledáme bankéře/bankéřku na naše pražské pobočky!

Na našich pobočkách v Praze máme pořád hodně rušno. A tak hledáme bojovníky a bojovnice, kteří by doplnili náš tým bankéřů a bankéřek ve všední dny odpoledne, v podvečer a o víkendech.

Práce v bance je skvělý vstup do světa financí. Začněte u nás svou kariéru!

Jak práce u nás vypadá?

V náplni práce nerozlišujeme mezi brigádníky a hlavními úvazky.

Klienti k nám na pobočky chodí s různými dotazy a požadavky. Někdy jsou to jen otázky ohledně mobilní aplikace a nebo internetového bankovnictví. Jindy budete s klientem probírat půjčku či zakládat spořící účet.

Prodej je pro nás přirozenou součástí servisu a otevřenost a pravdivost jsou hodnoty, kterých se zvláště na pobočkách držíme.

Jsou dvě hlavní oblasti, ve kterých Vás budeme vzdělávat:

Za prvé je to přiblížení finančního světa. Především toho, po kterém se pohybují fyzické osoby. Pomůžeme Vám složit zkoušku odborné způsobilosti od ČNB. Naši školitelé Vás provedou našimi produkty a na pobočce bude kromě nadřízeného také mentor, který pomůže, jak to bude třeba.

Naučíte se ale také to, jak vybudovat vztah s klienty, jak spolu servis a prodej přímo souvisejí a jak být pro klienta partnerem v radostných i těžkých životních situacích.

Co je třeba, abychom si padli do oka?

Pro práci u nás nepotřebujete nic víc než:

  • maturitu;
  • čistý trestní rejstřík;
  • chuť učit se nové věci.

Nabízíme smlouvu na Dohodu o provedení práce nebo Zkrácený pracovní úvazek na 20 hodin týdně. Stáž ani brigádu na pár dní u nás nenajdete, hledáme parťáky na dlooouhou dobu: o).

Mně Air Bank padla do oka, protože tady klient není jen číslo. Jsem v přátelském prostředí a vím, že i můj hlas jako zaměstnance má svou váhu. Přijďte si i Vy najít důvod, proč pracovat právě u nás! Pošlete svůj životopis, vyplňte několik dalších údajů a můžeme se potkat.

Klára Brousilová z Péče o zaměstnance.

Sdílejte pozici

Hledáme lidi, kteří chtějí změnit svět

Kontaktujte nás

+420 515 202 202
Pobočky a bankomaty

O Air Bank

Sledujte nás

Mobilní bankovnictví My Air

Kurzovní lístek

EUR/CZK26,236
$
USD/CZK23,590
Člen skupiny PPF, IČO 29045371 / Evropská 2690/17, 160 00  Praha 6, zapsaná u rejstříkového soudu v Praze — spisová značka B 16013