I do práce můžete chodit rádi

Rozjeďte to v Air Bank Kladno

V Air bank (na pobočkách v obchodních centrech) jsme si zkrátili pracovní dobu na 35 hod/týdně! Vše ostatní jsme nechali stejné. Ať už je to mzda nebo nálada.

Ano, pracuje se u nás na směny. Ano, máme ranní, odpolední i víkendy. Ale díky 35 hod./týdně mají naši bankéři čas si zajít na cvičení, nákupy, nebo si udělat pěkné 2 dny v měsíci volno.

Hledám spolehlivého parťáka!

Jsme kladenská parta lidí, která mezi sebe hledá stejného nadšence do sportu, dobrého jídla a zábavy. Když nad tím přemýšlím, je mi fuk, jestli doma máte ježčí farmu, patnáct koček nebo klapzubovu jedenáctku.

Jediné bez čeho se neobejdu je maturitní vysvědčení a trestní rejstřík čistý jako lilie. Pokud to tedy opravdu chcete zkusit, dejte nám o tom vědět!

Jaká je práce u nás?

…náročná… zábavná… různorodá… pravdivá… stabilní… rozvojová, no, asi bych takhle mohl ještě pár řádek pokračovat.

Rozhodně je pro nás důležité si na pobočce vyslechnout klienta a máme radost, pokud mu můžeme najít řešení právě u nás.

Netrápíme se s žádným papírováním, všechno jedem online a tak svůj čas můžeme věnovat právě klientovi, svému rozvoji nebo vymýšlení, co ještě můžeme udělat, aby nás měli rádi klienti, akcionáři a abychom se tu měli dobře.

Naší banku tvoříme společně.

Tak, teď je to na vás!

Pokud jste dočetl/dočetla až sem, tak nezbývá nic jiného, než se přihlásit, naťukat pár nezbytných věcí a můžeme se potkat.

Jana Tůmová (srdcař pobočky) a Šárka Zahradníková (Péče o zaměstnance)

Sdílejte pozici