I do práce můžete chodit rádi

Specialista/ka právního vymáhání

Jsme mladý, dobře sehraný tým. Vymáháním si razíme cestu díky hledání řešení, které vyhovuje všem. Umíme si stát za svým, ale také umíme udělat kompromis. Rádi sportujeme, smějeme se a podnikáme společné aktivity. Těšíme se na nového kolegu, který půjde stejným směrem spolu s námi.

Co vás u nás čeká?

zpracováváte podklady v rámci jednotlivých řízení; aktivně komunikujete s klienty, soudy, insolvenčními správci, notáři, exekutory atd.; zajišťujete administrativní podporu oddělení; aktivně pracujete s bankovními aplikacemi a systémy a podílíte se na jejich testování; přidáte ruku i k tvorbě pracovních postupů oddělení a hledáte vylepšení.

Zapadnete k nám, pokud:

máte minimálně středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou — bez toho nemůžete vykonávat práci v bance; vás vystihují slova jako spolehlivost, pečlivost, od narození jste puntičkář (pracujeme s čísly a psaným textem, vše musí sedět a být bez chyby); do vínku vám bylo dáno logické myšlení a selský rozum; nebojíte se zabrat a neunikne vám žádný detail; jste týmový hráč — nehrajete si na svém písečku, ale myslíte i na ostatní; plusové body vám přidá zkušenost s právem a Excelem, ale není to nutné, všechno vás naučíme.

Proč u nás budete pracovat rádi?

Šlapeme do inovací. Chceme být tahouni trhu a nebojíme se zkoušet nové věci, pokud by mohly něco zpříjemnit nebo zjednodušit. Do naší DNA máme napevno vepsané čtyři hodnoty — otevřenost, odvahu, jednoduchost a přátelství. Židle na vás čeká v Brně na Nových Sadech. Pracujeme také ve flexi režimu — odkudkoli a kdykoli. Týmová spolupráce je pro nás ale stejně důležitá.

Zaujali jsme vás?

Chcete vědět, jak to v bance chodí? Pojďme se potkat! Markéta (šéfka týmu)

Všechny volné poziceMám zájem

Sdílejte pozici

Máte talent, ale svou pozici jste u nás nenašli?

Zajímá nás každý, kdo nás dokáže posunout v bankovním světě dál.

Napište nám

Hledáme lidi, kteří chtějí změnit svět

Co vám nabízíme