Air Bank nově nabízí pojištění platebních prostředků a osobních věcí

Air Bank

Ztracený mobil, klíče či peněženka? Snadné řešení těchto situací přináší Air Bank v podobě komplexního pojištění osobních věcí a platebních prostředků. Zbavit se starostí v případě ztráty či odcizení lze jen za 50 korun měsíčně.

Pojištění se vztahuje nejen na běžné osobní věci, jako jsou klíče, notebook nebo mobil, ale stejně tak i na věci firemní, klienti si jej mohou sjednat jednoduše na pár kliknutí v aplikaci My Air. Za 100 korun měsíčně pak lze pojistit osobní věci všech členů domácnosti.

Co všechno pojištění kryje:

· odcizení a ztrátu osobních i pracovních věcí, jako jsou mobil, brýle (včetně slunečních), tablet a notebook

· zneužití odcizené nebo ztracené platební karty

· odcizení peněz

· odcizení i ztrátu klíčů od domu i auta

· ztrátu a odcizení dokladů doma i v zahraničí

Při zneužití platebních prostředků a odcizení osobních věcí nabízí pojištění ve spolupráci s Maxima pojišťovnou jedny z nejvyšších limitů na trhu. V případě zneužití odcizené nebo ztracené karty pojišťovna vrátí až 100 000 Kč. To platí pro platby potvrzené PINem, který mohl někdo spatřit například při placení v obchodě, ale i platby na internetu ověřené metodou 3D Secure. U plateb, které nevyžadují potvrzení PINem nebo ověření metodou 3D Secure, pojištění kryje částky do výše 50 EUR. Tedy částky, za kterou by odpovídal klient a nebyla by bankou kompenzovaná. Opětovné pořízení odcizené elektroniky mladší 5 let pojišťovna proplatí až do výše 50 000 Kč.

V případě ztráty dokladů navíc pojišťovna klientům kromě nákladů na jejich znovuvystavení zaplatí ještě 1 000 Kč jako náhradu za čas strávený vyřizováním na úřadech. Pojištění platí po celém světě bez omezení, takže uleví starostem i při cestách do zahraničí.

Kontakt

Jana Pokorná / tisková mluvčí
Air Bank / člen skupiny PPF
Evropská 2690/17 / 160 00 Praha 6
+420 776 786 801 / E novinari@airbank.cz

Zpět na tiskové zprávy