Air Bank se zadařilo: Nejlepší aplikace i odpovědná půjčka

Za poslední období se nám opravdu zadařilo. Získali jsme hned několik ocenění, z kterých máme velkou radost.

Půjčujeme odpovědně a odborníci si toho cení

Protože si na zodpovědném přístupu v půjčování peněz zakládáme, máme radost, že se můžeme pyšnit zařazením do čela žebříčku Indexu odpovědného úvěrování mezi malými půjčkami. Organizace Člověk v tísni se v červnu letošního roku v tomto indexu tentokrát zaměřila na úvěry do 10 tisíc korun, u kterých hodnotila, kolik taková půjčka klienta ve výsledku stojí. Porovnávaly se ale nejen náklady, ale i transparentnost informací nebo klientská vstřícnost.

Odpovědné půjčování samozřejmě prosazujeme u všech našich půjček, ať už jsou „malé“, nebo „větší“. Proto Air Bank dlouhodobě obhajuje prvenství také ve druhém Indexu odpovědného úvěrování, který už hodnotí půjčky vyšší než 50 tisíc korun. První místo máme za rok 2017, 2018, 2019, 2020, 2021 i za zatím poslední vyhlášení v roce 2022.

Nejlepší mobilní aplikace, půjčka, ale i ocenění za běžný účet

I tento rok se nám znovu poštěstilo v soutěži Zlatá koruna. Z ní jsme si odnesli hned 5 medailí. Do sbírky jsme si připsali další ocenění za nejlepší mobilní aplikaci a nejlepší půjčku. Stříbrnou pozici jsme dostali za běžný účet a za novinku roku a tím je propojení účtu s mobilní aplikací pomocí rozpoznávání obličeje. A mezi poslední ocenění patří bronzová pozice za spořící účet.

Tímto za každé ocenění a pochvaly děkujeme.

Vaše Air Bank

Zpět na novinky