Do aplikace My Air míří platby mobilem a další služby

4. 10. 2017

Mobilní aplikace je místo, kde se dnes odehrává většina placení. Do budoucna toho bude ještě víc. Proto chceme, aby aplikace My Air byla pro placení ta nejlepší. Teď se díváme hlavně na to, jak vám zjednodušit platby mobilem a pomoct s nákupy.

V aplikaci My Air tak už během několika měsíců najdete třeba možnost platit mobilem s pomocí technologie NFC. Bude se to ale týkat jen podporovaných telefonů s Androidem, protože Apple bankám tyhle čipy na svých telefonech zatím nezpřístupnil.

Postupně se v aplikaci objeví i několik služeb od naší dceřiné společnosti My Air, které vám pomohou s nákupy. Některé vám třeba usnadní udělání radosti někomu, koho máte rádi. Jiné vám dokonce pomůžou nákupy zlevnit — ať už jednorázově, nebo dlouhodobě.

Pokud si na nákupy rádi šetříte, potěší vás připravovaná možnost spravovat si přímo v aplikaci spořicí obálky. A s jakýmikoliv nečekanými výdaji nebo většími nákupy vám příště pomůže i připravovaný kontokorent nebo možnost vzít si půjčku přímo v mobilu.

V aplikaci My Air proto čekejte hodně změn, díky kterým by mělo být placení s ní ještě o něco jednodušší a pohodlnější než dnes.

Vaše Air Bank

Zpět na novinky