Do aplikace My Air poputuje hned několik novinek

Air Bank

Koho by před pár lety napadlo, že mobilní aplikace jednou v každodenním používání doběhne internetové bankovnictví? U aplikace My Air se to už stalo. Proto vás určitě potěší několik novinek, které se v ní letos objeví.

Půjčka v mobilu

V My Air si teď zařídíte už téměř všechno. Co chybí, je možnost vzít si půjčku. To se ale už v červnu změní. A dali jsme si záležet — vše je nastavené tak, abyste to zvládli od začátku do konce v aplikaci. Nebude potřeba nic dokončovat v internetovém bankovnictví nebo na pobočce.

Kontokorent

Ten v první fázi bude možné zřídit jen v internetovém bankovnictví, v aplikaci ho ale hned přehledně uvidíte. Jak už jste u nás zvyklí, za jeho sjednání ani vedení od vás nebudeme chtít žádný nesmyslný poplatek.

Odměny za placení

Když už jsme vám nabídli různé způsoby placení, od karty přes nálepku po mobil, přemýšleli jsme, jak dál vám nákupy zpříjemnit. A ušetřit za nákupy potěší vždycky. Díky naší novince získáte za své nákupy u vybraných obchodníků část z ceny zpět na účet.

Výběry z bankomatů přes mobil

Někdy ale bezhotovostně zaplatit nemůžete a pak se hodí možnost vybrat si peníze z bankomatu. Zatímco s kartou i nálepkou to už dnes můžete udělat i bezkontaktně, s telefonem s Androidem a zapnutými platbami mobilem to zatím nejde. Do konce roku ho to ale chceme naučit.

Zobrazení PINu

Při platbě i výběru se často hodí znát PIN karty nebo nálepky. Dnes si ho můžete zobrazit jen v internetovém bankovnictví. Už brzy si ho ale budete moct zobrazit i v mobilu. Sice menší vylepšení, ale snad vám zase o něco víc usnadní život.

Účty v jiných bankách

Díky této novince budete moct nahlížet přímo z internetového bankovnictví Air Bank a později i mobilní aplikace My Air na účty, které máte případně ještě v jiných bankách. Zas o důvod míň, proč do nich i třeba jen přes internet chodit. :)

V tomto roce toho plánujeme ještě víc. Víme třeba, že byste chtěli potvrzovat platby mobilem otiskem prstu nebo si na čas zamknout kartu, tak tomu se také chceme podívat na zoubek. Dovolte nám ale nechat si pro vás i nějaké to překvapení. :)

Přejeme vám spokojené mobilní bankování

Vaše Air Bank

Zpět na novinky