K novým nebo nově převedeným půjčkám vám teď dáme možnost vzít si každý rok na dva měsíce splátkové prázdniny

5. 11. 2020

Naše půjčky jsme vymysleli tak, aby zohledňovaly různé finanční situace, do kterých se během splácení můžete dostat. Už do „základní výbavy“ jsme jim tedy dali hodně flexibility — možnost kdykoliv si změnit výši splátky a stejně tak i termín splátky a také možnost udělat mimořádnou splátku nebo půjčku předčasně úplně splatit. To všechno bezplatně.

Obavy z finančních nebo zdravotních problémů, které by měly dopad na schopnost půjčku splátek, jsou ale teď během pandemie koronaviru větší než kdy jindy. Proto přicházíme s nabídkou nové půjčky, která vedle všech jmenovaných možností flexibility dává navíc možnost vzít si každý kalendářní rok i dvouměsíční splátkové prázdniny. Kdyby se tedy nedejbože něco stalo, máte možnost splácení přerušit, situaci si vyřešit a následně ve splácení pokračovat.

Tato nabídka platí zatím do konce roku a vztahuje se na nové půjčky i půjčky, které si k nám převedete z jiné banky. Může jít třeba i o kreditku nebo kontokorent. Stejně tak nabídku můžete využít, když už u nás půjčku máte. Stačí, když si ji třeba navýšíte nebo tu stávající sloučíte s jinou. I v tomto případě může jít třeba jen o kreditku nebo kontokorent. Splátkové prázdniny si můžete vzít zdarma a jejich obsluha bude plně ve vašich rukou, respektive pod klikem myši ve vašem internetovém bankovnictví.

A to není všechno. Současně jsme výrazně snížili úroky pro převedení půjček. Pro půjčky od 200 tisíc korun máme úrok od 3,9 % ročně. Převedením půjčky k nám tak získáte nejen obrovskou flexibilitu ve splácení, ale můžete tím na měsíčních splátkách i ušetřit. Asi i proto jsme za půjčky dostali celou řadu ocenění včetně opakovaného vítězství v Indexu odpovědného úvěrování Člověka v tísni.

Jestli se o této nabídce chcete dozvědět více, všechny informace najdete na našem webu. Nebo se nás zeptejte. Rádi vám k tomu povíme více.

Vaše Air Bank

Zpět na novinky