Nově se vám k přihlášení do bankovnictví bude hodit mobil

25. 10. 2019

Už zítra vylepšíme zabezpečení při přihlašování do internetového bankovnictví. V některých situacích se tak může stát, že vás po zadání uživatelského jména a hesla požádáme ještě o potvrzení pomocí mobilního telefonu.

Setkáte se s tím hlavně v případech, kdy bude vaše přihlášení v něčem netradiční: proběhne z jiného počítače, v jinou než obvyklou dobu a podobně. Přihlášení v takovém případě potvrdíte stejně, jako když v internetovém bankovnictví podepisujete platby.

S aplikací My Air to uděláte snadno jedním ťuknutím na displej telefonu. Pokud aplikaci My Air ještě nemáte, v takovém případě vám pošleme jednorázový SMS kód, který pro potvrzení přihlášení přepíšete. Tak jako tak mějte při přihlašování svůj mobilní telefon vždy po ruce.

Náš tip: Zbavte se zdlouhavého přepisování SMS kódů a stáhněte si aplikaci My Air. Vedle rychlejšího přihlášení do internetového bankovnictví ji budete moci používat i pro bezpečné a pohodlné potvrzování celé řady dalších akcí. Víc si o tom můžete přečíst tady.

Aby vám tato novinka neušla, dočtete se o ní přímo i na přihlašovací stránce do internetového bankovnictví.

Vaše Air Bank

Zpět na novinky

Kontaktujte nás

+420 515 202 202
Pobočky a bankomaty

O Air Bank

Sledujte nás

Mobilní bankovnictví My Air

Kurzovní lístek

EUR/CZK26,189
$
USD/CZK23,666
Člen skupiny PPF, IČO 29045371 / Evropská 2690/17, 160 00  Praha 6, zapsaná u rejstříkového soudu v Praze — spisová značka B 16013