Nastavte si aplikaci My Air jako bezpečný klíč k účtu

S mobilní aplikací je bankování bezpečnější i pohodlnější. Stáhněte si ji a uvidíte.

QR code

O bezpečnost aplikace se bát nemusíte

Aplikace je pevně svázaná s vaším mobilním telefonem. Bez něj tak dveře k vašemu účtu zůstanou pro ostatní zavřené. Bát se nemusíte, ani když mobil ztratíte. Bez hesla, vašeho otisku prstu nebo obdobného ověření se do aplikace nikdo nedostane, byť by se snažil sebevíc.

Bezplatně vám dá vědět o všem, co se na účtu šustne

Žádná platba neproběhne bez vašeho vědomí. Okamžitě ji totiž uvidíte na displeji svého telefonu nebo chytrých hodinek. A to na rozdíl od zůstatkových SMS úplně zdarma.

Platby potvrdíte jedním ťuknutím

Platby v internetovém bankovnictví potvrdíte v aplikaci pouhým ťuknutím na displej telefonu. Na zdlouhavé přepisování kódů z SMS můžete zapomenout. Stejně pohodlně potvrdíte i platby kartou na internetu.

Bezpečněji se přihlásíte do internetového bankovnictví

Také přihlášení do internetového bankovnictví potvrdíte v aplikaci jedním ťuknutím na displej telefonu. Kód z SMS už přepisovat nemusíte. Díky tomuto novému způsobu ověřování získáte větší jistotu, že k účtu můžete přistupovat jen vy.

Platby mobilem i posílání peněz potvrdíte otiskem prstu

Platby pro vás budou brnkačka. Platbu mobilem v obchodě potvrdíte otiskem prstu nebo heslem a stejně jednoduše brzy potvrdíte i poslání peněz v mobilním bankovnictví.

Rychle a bezpečně poznáme, že nám voláte vy

Když zavoláte na naše kontaktní centrum, aplikace nám pomůže zjistit, že to jste opravdu vy. Je to mnohem rychlejší a jednodušší než procházet kontrolní otázky, u kterých si na správné odpovědi nemusíte hned vzpomenout.

Aplikaci můžete používat i jen pro kontrolu zůstatku a k potvrzování plateb

Pokud v aplikaci z nějakého důvodu nechcete bankovat naplno, můžete ji používat v omezeném režimu. Z aplikace tak nepůjdou odesílat žádné peníze, ale můžete ji využívat k potvrzování plateb a přihlašování do internetového bankovnictví. Dá vám také vědět, když se změní zůstatek na vašem účtu. Omezený režim si sami snadno nastavíte při propojování aplikace s účtem.

Co vás nejvíc zajímá

 • Jak propojit mobilní aplikaci se svým účtem?

  Není to složité, ale je to třeba. Díky propojení účtu s aplikací ji totiž můžete využívat naplno, kontrolovat na telefonu nebo tabletu zůstatek, zadávat platby, zkrátka bankovat. Tak jdeme na to. 1. Nejdříve si stáhněte aplikaci My Air do vašeho telefonu. Google Play, App Store 2…

  Celý text
 • Co když jsem zapomněl heslo do mobilní aplikace?

  Když zapomenete heslo do mobilní aplikace, my vám ho neprozradíme. Vůbec ho totiž neznáme a neumíme ho ani obnovit, ani vám nastavit jiné. To musíte udělat vy, a to tak, že aplikaci se svým účtem nově propojíte. Pojďme na to. 1…

 • Co když jsem si zablokoval mobilní aplikaci?

  Pokud jste tak dlouho zadávali chybné heslo, až jste si aplikaci zablokovali, snadno si ji sami v internetovém bankovnictví zase odblokujete. Začněte tedy přihlášením do internetového bankovnictví…

 • Heslo v mobilní aplikaci mám moc složité. Jak si ho můžu změnit?

  Heslo si jednoduše změníte přímo v mobilní aplikaci. V menu přejděte do části Aplikace / Nastavení a zde zvolte možnosti Změnit heslo.

Všechny otázky