Nastavte si aplikaci My Air jako bezpečný klíč k účtu

S mobilní aplikací je bankování bezpečnější i pohodlnější. Stáhněte si ji a uvidíte.

QR code
id esse laboris

O bezpečnost aplikace se bát nemusíte

Aplikace je pevně svázaná s vaším mobilním telefonem. Bez něj tak dveře k vašemu účtu zůstanou pro ostatní zavřené. Bát se nemusíte, ani když mobil ztratíte. Bez hesla, vašeho otisku prstu nebo obdobného ověření se do aplikace nikdo nedostane, byť by se snažil sebevíc.

Bezpečně vás přihlásí do internetového bankovnictví

Stačí v My Air ťuknout na ikonu klíčku (1), ofotit QR kód na přihlašovací obrazovce (2), potvrdit akci v aplikaci a jste tam. Choďte do svého bankovnictví zkratkou přes aplikaci. Je to pohodlnější a zároveň bezpečné.

Bezplatně vám dá vědět o všem, co se na účtu šustne

Žádná platba neproběhne bez vašeho vědomí. Okamžitě ji totiž uvidíte na displeji svého telefonu nebo chytrých hodinek. A to na rozdíl od zůstatkových SMS úplně zdarma.

Platby potvrdíte jedním ťuknutím

Platby v internetovém bankovnictví potvrdíte v aplikaci pouhým ťuknutím na displej telefonu. Na zdlouhavé přepisování kódů z SMS můžete zapomenout. Stejně pohodlně potvrdíte i platby kartou na internetu.

Platby mobilem i posílání peněz potvrdíte otiskem prstu

Platby pro vás budou brnkačka. Platbu mobilem v obchodě potvrdíte otiskem prstu nebo heslem a stejně jednoduše potvrdíte i poslání peněz v mobilním bankovnictví.

Rychle a bezpečně poznáme, že nám voláte vy

Když zavoláte na naše kontaktní centrum, aplikace nám pomůže zjistit, že to jste opravdu vy. Je to mnohem rychlejší a jednodušší než procházet kontrolní otázky, u kterých si na správné odpovědi nemusíte hned vzpomenout.

Aplikaci můžete používat i jen pro kontrolu zůstatku a k potvrzování plateb

Pokud v aplikaci z nějakého důvodu nechcete bankovat naplno, můžete ji používat v omezeném režimu. Z aplikace tak nepůjdou odesílat žádné peníze, ale můžete ji využívat k potvrzování plateb a přihlašování do internetového bankovnictví. Dá vám také vědět, když se změní zůstatek na vašem účtu. Omezený režim si sami snadno nastavíte při propojování aplikace s účtem.

Co vás nejvíc zajímá

 • Spárování mobilní aplikace

  Jestli ještě aplikaci nemáte ve svém telefonu, jednoduše ji stáhnete ve svém obchodu s aplikacemi. Pro telefony s operačním systémem Android 7 a vyšší z Google Play, pro ty s iOS 14 a vyšší z App Store. A jak aplikaci propojíte s účtem přes rozpoznání obličeje…

  Celý text
 • Co když jsem zapomněl heslo do mobilní aplikace?

  Heslo si volíte při spárování mobilní aplikace s internetovým bankovnictvím. Pravděpodobně je tedy jiné než to, co používáte pro přihlášení do internetového bankovnictví na počítači. Nejčastěji se jedná o šestimístnou číselnou kombinaci. Když zapomenete heslo do mobilní aplikace…

 • Odblokování mobilní aplikace

  Pokud jste tak dlouho zadávali chybné heslo, až jste si aplikaci zablokovali, snadno si ji sami zase odblokujete: V internetovém bankovnictví Nastavení / Aplikace / Mobilní bankovnictví U blokované aplikace uvidíte vedle jejího názvu vlevo ikonu zámečku. Pro odblokování aplikace postačí…

 • Změna hesla do mobilní aplikace

  Pokud se rozhodnete změnit heslo pro mobilní aplikaci, zvládnete to: V mobilní aplikaci Menu / Nastavení a banka / Nastavení — Bezpečnost — Změna hesla Tady zadáte své stávající heslo do mobilní aplikace, zvolíte si nové a změnu potvrdíte…

Všechny otázky