Poslední informace, které od banky letos potřebujete

22. 12. 2016

Víme, že před koncem roku má každý svých starostí dost. Od nás tentokrát proto jen stručně:

1) Kdy zadat platby, aby přišly ještě letos

  • Z Air Bank do Air Bank
    Tohle je jednoduché. Platby z Air Bank do Air Bank si můžete vesele posílat až do silvestrovské půlnoci během toho, co se budete ládovat chlebíčky a zapíjet je šampaňským. Peníze převádíme okamžitě až do konce roku — tak jak jste u nás zvyklí.
  • Do jiných bank v Česku
    Když platby zadáte do 29. prosince do čtyř hodin odpoledne, slibujeme, že peníze na účet v jiné bance zvládneme dostat ještě letos.
  • Zahraniční platby
    Platby do zahraničí a platby v cizí měně odesílejte do 29. prosince do tří hodin odpoledne. My je hned odešleme, ale připsání peněz na účet příjemce bude záviset na lhůtách a státních svátcích, které mají v dané zemi. Takže pokud je to důležité, pošlete je raději co nejdříve.

2) Jak budeme mít o svátcích otevřeno na pobočkách

(Ne) systém toho, kdy a jak budeme mít otevřené které pobočky, je poměrně složitý. Začneme tedy tím nejjednodušším: 25. prosince a 1. ledna máme zavřeno úplně všude. Pokud s námi budete potřebovat vyřešit něco osobně 26. prosince, budete si za námi muset udělat výlet do Pardubic. Tam budeme mít otevřeno od 10.00 do 21.00 hodin, zbytek poboček bude ještě zavřený. Pro otevírací dobu 24. a 31. prosince si raději pomůžeme tabulkou. Pobočky, které v ní nenajdete, budou zavřené.

3) Snad nic z toho nebudete potřebovat. Veselé Vánoce! :)

Vaše Air Bank

Zpět na novinky